CNN Prima News Kensingtonský palác

Kensingtonský palác

Výpis příspěvků ke štítku „Kensingtonský palác“

Princ William a Kate učinili zásadní rozhodnutí. Budou se stěhovat, bojí se o královnu

Princ William a vévodkyně Kate podle britských médií učinili zásadní rozhodnutí. Plánují se přistěhovat do Windsoru. Učinit by tak měli v průběhu léta. Důvodem by měly být nejen obavy o zdraví královny Alžběty II., ale také její sblížení s kontroverzním princem Andrewem, se kterým tráví v poslední době až příliš mnoho času.

Williame, opusť naši zemi. Britský princ čelil s Kate protestům v Karibiku

Britský princ William a jeho manželka vévodkyně Kate museli v úvodu své více než týdenní cesty po Karibiku zrušit kvůli protestům jeden z bodů programu. Kensingtonský palác podle agentury DPA v sobotu potvrdil, že plánovaná návštěva kakaové plantáže v Belize byla přesunuta na jiné místo kvůli citlivým záležitostem týkajícím se domorodé komunity v obci Indian Creek.

Nosit roušku, nebo ne? Angličané po rozvolnění tápou mezi zodpovědností a úlevou

Anglie vsadila při nošení roušek či respirátorů na zodpovědnost občanů, ti jsou ale mnohdy zmatení a najednou neví, jak se chovat. U někoho převládá obava, že by mohl nakazit nejen sebe, ale také ostatní, jiní jsou naopak rádi, že si od povinné ochrany úst a nosu ve vnitřních prostorách konečně odpočinou. A provozovatelé? Ti své zákazníky nechtějí ztratit a mohou jen prosit.