CNN Prima News Kolín

Kolín

Výpis příspěvků ke štítku „Kolín“

Drama v rychlíku u Kolína: Průvodčí se ubránil a zneškodnil útočníka s nožem

Policisté v pátek odpoledne zasahovali ve vlaku u Kolína, kde jeden z cestujících měl napadnout průvodčího nožem. Incident se obešel bez zranění, průvodčí proti agresorovi použil pepřový sprej. Okolnostmi případu se kriminalisté zabývají. Záchranáři podezřelého převezli k ošetření do nemocnice, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová. Podle mluvčího Českých drah Petra Šťáhlavského šlo pouze o výhrůžky, nikoliv přímo o napadení.

Tragická nehoda tří dodávek na Kolínsku: Na místě zemřel člověk, zasahovaly vrtulníky

Silnice I/38 u Kolína je uzavřená kvůli nehodě tří dodávek. Jeden člověk zemřel, zraněni jsou tři lidé, dva těžce, jeden středně těžce. K nehodě letěly dva záchranářské vrtulníky, vyplývá z informací od mluvčích záchranné služby a policie. Podle webu dopravniinfo.cz potrvá uzavírka do 14:00. Na místě se nyní odklízejí následky nehody, provoz z obou směrů odklání policie na nejbližších sjezdech přes centrum města.

Tragédie u Kolína: Na cyklistu zřejmě spadla větev. Resuscitace nepomohla, na místě zemřel

K tragické události došlo ve středu ráno na cyklostezce v obci Křečhoř u Kolína. Náhodný kolemjdoucí tam našel dvaasedmdesátiletého muže v bezvědomí. Přestože mu ihned poskytl první pomoc a zahájil resuscitaci, muž na místě zemřel. Zatím není jasné, jak k nehodě došlo. Zřejmě ji ale způsobila větev, která spadla ze stromu.

Problémy basketbalového Kolína. Klub dluží hráčům výplaty a jen slibuje, říká zdroj CNN

Basketbalový klub BC Kolín čelí vážnému problému. Jeho bývalý hráč Pavol Lošonský si na sociální síti postěžoval, že mu klub dluží čtyři výplaty. Podle informací redakce CNN Prima NEWS se to netýká pouze jeho. Někteří hráči čekají na částky v řádu statisíců. Klub zpoždění odůvodnil posunutím plateb partnerů a slíbil, že dluhy brzy vyrovná.

Sbírka pro rodinu zesnulého hasiče Zdeňka: Vybralo se čtvrt milionu, vzkaz poslal i Trpišovský

Velkou finanční pomoc pro pozůstalé tragicky zesnulého hasiče Zdeňka Hejduka shromáždili obyčejní lidé. Do sbírky, kterou založil fotbalový klub z Kutné Hory, již veřejnost poslala čtvrt milionu korun. Peníze jsou určeny pro Hejdukovu manželku Karolínu a pomohou jí s výchovou dvouletého syna Zdeňka, na kterého zůstala sama. Hejduk byl odmalička zapáleným fotbalistou, svůj vzkaz poslal také trenér pražské Slavie, pod kterým si hasič jako dorostenec zahrál.