CNN Prima News Kolínsko

Kolínsko

Výpis příspěvků ke štítku „Kolínsko“

Senior na Kolínsku usnul a srazil autem matku s tříletými dcerami. Jedna na místě zemřela

12. listopadu 2021 18:06

V obci Tatce na Kolínsku v pátek vpodvečer auto srazilo matku se dvěma malými dcerkami. Jedna na místě i přes snahy záchranářů zemřela, druhá je vážně zraněná a do nemocnice ji transportoval vrtulník. Podle prvotních informací 75letý řidič vozu zřejmě usnul a vjel na chodník. Záchranáři přepravili do nemocnice se středně těžkým poraněním i matku, řekly mluvčí záchranné služby Petra Homolová a policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Nehoda na D11 si vyžádala život muže a dítěte. Auto sjelo do pole

9. června 2021 15:20

Při nehodě auta na dálnici D11 na kilometru 58,5 ve směru na Hradec Králové nedaleko Žiželic na Kolínsku zemřeli dnes odpoledne dva lidé, dalších pět lidí je zraněných. Na místě zasahovaly dva vrtulníky záchranářů, řekly mluvčí policie Michaela Richterová a hasičů Tereza Fliegerová. Na místě podle mluvčí záchranářů Petry Homolové zemřel muž a dítě.

Uhynulá zvířata v čistírně odpadních vod nebyla štěňata, ale koťata. Pachatel uniká

20. listopadu 2020 19:05

Překvapivý posun nastal v případu deseti uhynulých mláďat, která připlavala do areálu čistírny odpadních vod v Zásmukách na Kolínsku. Nařízená pitva totiž prokázala něco, s čím kriminalisté vůbec nepočítali. Všichni se domnívali, že jde o štěňata. Nakonec se ale ukázalo, že někdo bezcitně utopil deset odrostlých koťat. Policisté na případu stále pracují a po pachateli pátrají.