reklama
CNN Prima News komise

komise

Výpis příspěvků ke štítku „komise“

Němci chtějí přeočkovat všechny dospělé. Expert: Zavřeme bary, jinak budou zničené Vánoce

18. listopadu 2021 17:36

Tvrdými opatřeními proti neočkovaným restrikce v Německu zřejmě neskončí. Respektovaný a obvykle velmi zdrženlivý odborník Lothar Wieler varuje před „zničenými Vánoci“ a volá po okamžitém řešení v podobě zavření barů a klubů. Očkovací komise pak vydala doporučení pro přeočkování všech dospělých, kterým od dokončení vakcinace uplynulo půl roku.

Koalice Spolu představila své odborníky na řešení epidemie. Povede je vakcinolog Chlíbek

28. října 2021 17:20

Koalice Spolu (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL) vytvořila osmadvacetičlennou odbornou skupinu pro řešení epidemie covidu. Národní institut pro zvládnutí pandemie vede předseda České vakcinologické společnosti Roman Chlíbek, tvoří ho členové Mezioborové skupiny pro epidemické situace (MeSES), praktičtí lékaři nebo zástupci státních institucí.

Pískáte dobře, držte se. Sudí popsal poločasovou návštěvu Pelty v kabině rozhodčích

9. srpna 2021 13:01

Velký poprask vzbudila poločasová návštěva Miroslava Pelty v kabině rozhodčích během nedělního zápasu mezi Jabloncem a Bohemians 1905. Mluvčí domácích po zápase tvrdil, že se Pelta šel rozhodčím omluvit za chování trenéra Petra Rady. Tuto verzi v oficiálním zápise o utkání potvrdil i sudí Tomáš Klíma. Komise rozhodčích přesto zuří.

Fraška: Do práce přišla jen půlka poslanců. Volný při projevu zvládl i hovor s maminkou

15. července 2021 14:06

Čtvrteční jednání Poslanecké sněmovny by se dalo s klidem označit za frašku. Ačkoliv hlavním tématem jednání mělo být zřízení vyšetřovací komise k řešení pandemie koronaviru a informace vlády o tom, jak je připravena na podzim, nic takového poslanci neřešili. Místo toho poslouchali dvouhodinový monolog poslance Lubomíra Volného a následně se dvě hodiny přeli nad některými z jeho výroků. Schůze se poté přerušila a pokračovat bude až od 16 hodin.

Mohl Maradona žít? Možná ano, nebýt lhostejnosti lékařů, naznačují vyšetřovatelé

3. května 2021 16:20

Diego Maradona byl před smrtí 12 hodin v agonii. Lékařský tým, který se o hvězdného Argentince staral, byl „nedbalý a lhostejný“, uvádí zpráva lékařské komise, která prošetřuje jeho smrt. Podle ní mohl mít Maradona v případě adekvátní péče hypoteticky větší šanci přežít. V souvislosti s jeho smrtí je vyšetřováno sedm lidí, nikdo však zatím nebyl obviněn.

Dozví se svět pravdu? Do Wu-chanu dorazili experti WHO, budou pátrat po původu viru

14. ledna 2021 06:44

Mezinárodní tým odborníků Světové zdravotnické organizace (WHO) dnes podle místních médií dorazil do čínského města Wu-chan, odkud se koncem předloňského roku do světa začal šířit koronavirus. Experti společně s čínskými vědci budou pátrat po původu onemocnění COVID-19 a budou se snažit zjistit, jak se koronavirus přenesl na člověka.

Senátní komise pro audity o Babišovi a o střetu zájmů chystá závěrečný verdikt

21. července 2020 18:25

Senátní komise pro vyhodnocení auditů Evropské komise týkajících se premiéra Andreje Babiše (ANO) a jeho střetu zájmů začne připravovat svůj závěrečný verdikt. Předseda komise Zdeněk Nytra (ODS) v úterý senátory vyzval, aby mu návrhy k závěrečné zprávě předložili do poloviny srpna letošního roku. Komise, složená ze zástupců všech senátorských klubů ve svém předběžném závěru dospěla k tomu, že Babiš je ve střetu zájmů. Ten to dlouhodobě odmítá.

reklama