reklama

Manželství Brzobohatých na pokraji krachu? Kuchařová už promluvila o další svatbě

Ondřej Gregor Brzobohatý a jeho krásná Taťána tvoří jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu. V poslední době se ovšem šíří spekulace o tom, zda nestojí jejich manželství na pokraji rozvodu. Na akce dochází každý zvlášť a několik měsíců už ani nesdílí společné fotografie na sociálních sítích. Jak to tedy ve skutečnosti je?

reklama

Hudebník Ondřej Brzobohatý začal s krásnou modelkou randit v roce 2013. O tři roky později se konala velká veselka. Manželé se téměř na všech akcích objevovali pospolu a navzájem se podporovali ve všech počínáních.

Deník Blesk ovšem přišel v pondělí s informací, že jejich vztah stojí na pokraji krachu. Ve zprávě odkazuje na důvěryhodné zdroje z blízkého okolí manželů Brzobohatých.

Jednou z indicií, která už dříve naznačovala problémy v manželství, je absence krásného páru na společenských akcích. Většinou na ně totiž chodí Taťána sama. Bylo tomu tak i na listopadové módní přehlídce Natali Ruden, kde dělal světové krásce garde mistr etikety Ladislav Špaček. Taťáně vysekl poklonu jak jí sluší bílá a přiznal, že její svatbu s Ondřejem Brzobohatým nestihl. „Tu příští určitě stihneš,“ řekla mu 33letá Miss World 2006.

Bez doprovodu dorazila Brzobohatá, rozená Kuchařová, také na předávání hudebních cen Český slavík 2021, přestože její manžel byl na akci také. V hledišti navíc ani neseděli vedle sebe.

Spekulace o konci jejich vztahu se v médiích neobjevují poprvé. Manželé je ovšem pokaždé diplomatickou odpovědí přešli. „Hádají se všichni. Nic nenormálního,“ řekl dříve hudebník. Pro Ondřeje Brzobohatého je to už druhé manželství. Dříve tvořil pár s bývalou PR televize Nova Johanou Indrákovou nyní Arletovou. S tou byl ženatý čtyři a půl roku.

Tagy:

Hlavní zprávy

Novela pandemického zákona prý obchází ústavní zákon. Je to něco nehorázného, říká právník
Sněmovna

Novela pandemického zákona prý obchází ústavní zákon. Je to něco nehorázného, říká právník

Sněmovna měla v úterý odpoledne projednat předlohu vládní novely, která předpokládá, že protikoronavirová mimořádná opatření vydaná podle pandemického zákona zřejmě budou moci zahrnout širší okruh činností než teď. To se ale nelíbí některým odborníkům. Například právník Tomáš Nielsen v rozhovoru pro CNN Prima NEWS varoval před tím, že novela může výrazně ztížit soudní přezkum mimořádných opatření. Poslanci nakonec pandemický zákon v úterý řešit nebudou.

Zhrzený sázkař se po čase ozval Strýcové: Omlouvám se za hnusné věci, co jsem napsal
Tenis

Zhrzený sázkař se po čase ozval Strýcové: Omlouvám se za hnusné věci, co jsem napsal

Ve světě sportovních sázkařů není frustrace ničím výjimečným. Často vsadí peníze na „tutovku“, která ale nakonec nevyjde. A svoji zlost si pak vybíjí na těch, kteří je zklamali. U kolektivních sportů to tak časté nebývá, ale u těch individuálních – zejména u tenisu – ano. Své o tom ví bývalá hráčka Barbora Strýcová, která si za svoji kariéru prostřednictvím sociálních sítích vyslechla nespočet vulgárních urážek. Po čase se však dočkala aspoň malého zadostiučinění.

Křížová výprava proti covidovým křečkům. Hongkong se bojí mutací, utratí tisíce mazlíčků

Hongkong je na nohou kvůli křečkům, u kterých se potvrdila nemoc COVID-19. V předvečer oslav nového lunárního roku se proto úřady rozhodly pro drastický krok – nařídily „humánní“ utracení tisíců těchto domácích mazlíčků. Město se obává, že by hlodavci mohli nejenže přenášet nemoc, ale rovněž se stát mezičlánkem pro další mutace a varianty koronaviru. Milovníci zvířat se ale postavili na odpor a k nelibosti úředníků si vytvořili neveřejnou síť na křeččí záchranu.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Sledujte ŽIVĚ jednání Sněmovny: Řešení pandemického zákonu zablokovala SPD

Poslanci se v úterý nakonec nebudou zabývat novelou pandemického zákona, a to kvůli vetu SPD. Vláda chtěla, aby Sněmovna schválila předlohy zrychleně ve stavu legislativní nouze. Ráno se i na toto téma sešly výbory, schůze pléna pokračuje odpoledne, živě ji můžete sledovat v tomto článku. Proti schválení zmíněné novely se přímo na Malostranském náměstí koná demonstrace, kterou organizuje iniciativa Chcípl PES.

Medailový rozbor ZOH: Ženy, děkujeme. Češky v dovozu cenných kovů z olympiád válcují muže

Medailové bilancování olympijských her v Pekingu teprve přijde, začínají 4. února. Už teď je ale možné říct, že pravděpodobněji cenný kov přiveze některá z dam. Vyplývá to z rozboru úspěchů na předchozích zimních sportovních svátcích. Celkem tuzemská výprava v samostatné historii republiky přivezla zpod pěti kruhů zapadaných sněhovými vločkami 31 cenných kovů.

reklama

Domácí zpravodajství

Rekordní nárůst. V pondělí laboratoře odhalily přes 30 tisíc nakažených koronavirem

V pondělí už podruhé za uplynulý týden padl rekord v denním počtu nově nakažených koronavirem v Česku. Přibylo 30 350 potvrzených případů nemoci COVID-19, což bylo o polovinu více než před týdnem a nejvíce za den od začátku epidemie. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví. Původní rekord byl z 18. ledna, kdy přibylo 28 494 nakažených.

reklama