Manželství Brzobohatých na pokraji krachu? Kuchařová už promluvila o další svatbě

Ondřej Gregor Brzobohatý a Taťána Kuchařová tvořili jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu.

Brzobohatí: Hrozí rozvod?

Ondřej Gregor Brzobohatý a jeho krásná Taťána tvoří jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu. V poslední době se ovšem šíří spekulace o tom, zda nestojí jejich manželství na pokraji rozvodu. Na akce dochází každý zvlášť a několik měsíců už ani nesdílí společné fotografie na sociálních sítích. Jak to tedy ve skutečnosti je?

Hudebník Ondřej Brzobohatý začal s krásnou modelkou randit v roce 2013. O tři roky později se konala velká veselka. Manželé se téměř na všech akcích objevovali pospolu a navzájem se podporovali ve všech počínáních.

Deník Blesk ovšem přišel v pondělí s informací, že jejich vztah stojí na pokraji krachu. Ve zprávě odkazuje na důvěryhodné zdroje z blízkého okolí manželů Brzobohatých.

Jednou z indicií, která už dříve naznačovala problémy v manželství, je absence krásného páru na společenských akcích. Většinou na ně totiž chodí Taťána sama. Bylo tomu tak i na listopadové módní přehlídce Natali Ruden, kde dělal světové krásce garde mistr etikety Ladislav Špaček. Taťáně vysekl poklonu jak jí sluší bílá a přiznal, že její svatbu s Ondřejem Brzobohatým nestihl. „Tu příští určitě stihneš,“ řekla mu 33letá Miss World 2006.

Bez doprovodu dorazila Brzobohatá, rozená Kuchařová, také na předávání hudebních cen Český slavík 2021, přestože její manžel byl na akci také. V hledišti navíc ani neseděli vedle sebe.

Spekulace o konci jejich vztahu se v médiích neobjevují poprvé. Manželé je ovšem pokaždé diplomatickou odpovědí přešli. „Hádají se všichni. Nic nenormálního,“ řekl dříve hudebník. Pro Ondřeje Brzobohatého je to už druhé manželství. Dříve tvořil pár s bývalou PR televize Nova Johanou Indrákovou nyní Arletovou. S tou byl ženatý čtyři a půl roku.

Tagy: