Krmivo Prominent od Hechtu: Vše nejen pro zahradu, ale nově i pro vaše mazlíčky

Představujeme vám prémiová krmiva Prominent. Váš čtyřnohý miláček si zaslouží jen takové krmivo, které je doopravdy chutné. A které posílí jeho vitalitu a zdraví. Proto vás chceme seznámit s čerstvou novinkou - ucelenou řadou prémiového krmiva pro psy a kočky Prominent.

Krmivo je vyráběné výhradně v České republice. Zakoupit je můžete exkluzivně v síti prodejen Hecht – specialista na zahradu – a na e-shopu Hecht.

Receptury krmiva Prominent byly dlouho a pečlivě připravovány špičkovými odborníky na výživu, zdraví a dlouhověkost zvířat. Tyto receptury plně respektují potřeby psů a koček a vycházejí i z nových trendů ve výživě.

Krmiva Prominent – to je nejen výtečná chuť pro domácí mazlíčky, ale také vynikající volba pro ty chovatele, kteří na trhu hledají krmivo s nižší cenou a zároveň vysoce kvalitními surovinami. Krmivo Prominent je krmivo kompletní, jeho předností je kvalitní pestré složení a vyvážený obsah surovin.

Pro psy nabízí značka Prominent 8 druhů krmiv, rozdělených podle životního období, potřeb a velikosti pejska. Máte tak na výběr z krmiv pro štěňata, pro psy mladé, dospělé i starší, pro psy malých, velkých i obřích plemen, pro psy s nadváhou, pro březí a kojící fenky...

Pro kočky máte na výběr 5 druhů krmiv, také rozdělených podle věku a aktuálních životních potřeb kočky. V nabídce je i krmivo pro kočky březí, kojící, s nadváhou, kastrované, sterilizované... Ze široké palety krmiva Prominent si prostě vybere každý chovatel.

Tak ať vašemu čtyřnohému miláčkovi CHUTNÁ!