CNN Prima News krutost

krutost

Výpis příspěvků ke štítku „krutost“

Slabomyslného syna zavírala do přepravky pro psy. Poradila mi to kamarádka, řekla Rakušanka

Soud v dolnorakouské Kremži (Krems) poslal ve čtvrtek večer na 20 let do vězení se zvláštním režimem matku, která svého nyní 13letého syna věznila v přepravce pro psy, týrala ho hlady nebo ho v nevytopeném pokoji u otevřeného okna polévala studenou vodou. Informovala o tom agentura APA. Soud o tomto případu, kterému se v Rakousku dostalo velké pozornosti, ve čtvrtek jednal celý den. Čtrnáctiletý trest soud udělil spolupachatelce matky. Rozsudky nejsou pravomocné, lze se proti nim odvolat.

Naděje zhasly: Unesenou Němku, jež měla být v Gaze, radikálové sťali. Našla se její lebka

Naděje, že Němka Shani Louková žije, se rozplynuly. Izraelský prezident Jichhak Herzog v pondělí potvrdil, že se našla její lebka. Mladé ženě měli radikálové useknout hlavu, uvedl. Členy uskupení Hamás, kteří 7. října rozpoutali na izraelsko-palestinské hranici peklo, označil představitel židovského státu za „barbarské a sadistické bestie“. O úmrtí Loukové se Herzog zmínil v rozhovoru pro německý deník Bild.

Děsivé svědectví ženy z izraelské márnice: Teroristé sťali těhotnou i její nenarozené dítě

Horší než zvěrstva nacistů, tvrdí o hrůzách páchaných na obětech Hamásu Shari, která pracuje jako dobrovolnice v márnici na jedné z izraelských vojenských základen. Její tým má během dvanáctihodinové směny za úkol vytahovat zohavená těla z pytlů, identifikovat je a následně připravit k aktu pohřbení. Dosud se podařilo identifikovat a zajistit okolo osmi stovek zabitých. Krutému řádění radikálů se nevyhnuly nejen děti, ale dokonce ani těhotné ženy. O svědectví statečné ženy informuje web DailyMail.

Mimořádně krutého pytláka odhalila jeho vlastní fotopast. Na Slovensku mu nyní hrozí vězení

Krutým způsobem lovil pytlák v Horním Zemplíně na Slovensku. Na zvěř nastražil pasti, v nichž se tvor snahou dostat se ven uškrtí. Kromě toho nainstaloval i fotopast, aby věděl, zda se do smrtelného zařízení chytila nějaká kořist. Fotografie se však dostaly dříve k myslivcům než k němu. Pytlák se tak bude zpovídat před soudem. V případě prokázání viny mu hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

400. výročí poprav: Čtvrcení těl a věšení hlav nad Karlův most aneb Krutosti horší Turka

Drastická msta Habsburků za české stavovské povstání vyvrcholila přesně před 400 lety (21. června 1621) hromadnou popravou 27 rebelů na Staroměstském náměstí v Praze. Rozsudek byl považován za „v krutosti horší Turka“, jihovýchodní Evropu totiž v té době decimovala muslimská Osmanská říše. Příběh exekuce si připomeneme s pomocí dobové písně Šimona Lomnického z Budče.