reklama
CNN Prima News krvácení do mozku

krvácení do mozku

Výpis příspěvků ke štítku „krvácení do mozku“

Hrůza: Lékaři mi po útoku předpovídali brutální následky. Zpěvák popsal své problémy

11. října 2021 16:44

Už je to sedm let, co Michala Hrůzu surově zbili ve Stodolní ulici v Ostravě. Hudebník tehdy utrpěl těžké poranění mozku a dva týdny se nacházel v umělém spánku. Dnes už je Hrůza z nejhoršího venku, trvalé následky ho však po brutálním napadení trápí dodnes. Špatně slyší na pravé ucho a má problémy s krátkodobou pamětí. Uvedl to v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Dovolená na lyžích skončila tragicky. Po pádu došlo u Nikol k poranění mozku

18. září 2021 22:28

Úrazy mozku patří mezi ty nejzávažnější. Léčba bývá dlouhodobá a s nejistými výsledky. Osmnáctileté Nikol se změnil život na dovolené na lyžích. Přestože byla zdatná lyžařka, ošklivý pád způsobil rozsáhlé poškození mozku. Přestože lékaři byli velmi skeptičtí, Nikol svůj boj nevzdala. Musela však podstoupit několik operací a následovaly měsíce rehabilitací. Nikolin příběh vypráví pro CNN Prima NEWS rodiče Dáša a Josef.

Na judo se nehodím, tušil. Pak s ním trenér nechal 27krát hodit o zem, chlapec zemřel

3. července 2021 19:30

Z Tchaj-wanu a tamního sportovního prostředí přišla zarážející zpráva. Sedmiletý chlapec zemřel na následky zranění, které utrpěl při tréninku juda. Trenér úkoloval jiného ze svých svěřenců, aby malého zápasníka neustále házel na zem, několikrát tak učinil i sám. Dohromady začínající judista tvrdě dopadl na podlahu za jeden trénink 27krát, což zapříčinilo krvácení do mozku.

Maradona se zotavuje po úspěšné operaci. Před klinikou na něj čekají desítky fanoušků

4. listopadu 2020 04:37

Fotbalová hvězda Diego Maradona se zotavuje po úspěšné operaci, napsala agentura Reuters s odvoláním na zdroj blízký fotbalistovi. Maradona musel podstoupit zákrok kvůli krvácení do mozku. Před klinikou na předměstí Buenos Aires se shromáždila asi padesátka jeho fanoušků, kteří nadšeně přivítali zprávu o úspěšném průběhu zákroku.

reklama