reklama
CNN Prima News kvalifikace

kvalifikace

Výpis příspěvků ke štítku „kvalifikace“

Soupeř Slavie má zavřenou „bojovnou“ tribunu pro odvetu kvalifikace Evropské ligy

Zástupci Legie Varšava, soupeře Slavie Praha v posledním kvalifikačním kole fotbalové Evropské ligy, v úterý oznámili, že rozhodnutím Kontrolního, etického a disciplinárního orgánu UEFA ze dne 16. srpna 2021 byl klubu uložen trest částečného uzavření stadionu pro příští utkání Evropské ligy ve Varšavě. Tím je právě odveta proti Slavii naplánovaná na 26. srpna.

Kellnerová se po smrti otce vrací k závodění. Čeká ji důležitá generálka před OH

Ostrá zkouška před olympiádou v Tokiu čeká ve Velké Chuchli Annu Kellnerovou s českým týmem. Vrací se v rámci CSIO3* CET Prague Cupu na nové parkurové závodiště, kde je v pátek od 12:25 čeká Pohár národů a v neděli Grand Prix. Osm kvalifikačních týmů, včetně toho českého, tak podstoupí velmi důležitou generálku. Parkury totiž připravoval významný stavitel.

Čeští házenkáři mohou slavit. S předstihem drží místenku na mistrovství Evropy

Češti házenkáři už by měli mít jistotu postupu na mistrovství Evropy v příštím roce. Díky ostatním příznivým výsledkům je již dvě kola před koncem kvalifikace jasné, že se svěřenci trenéra Rastislava Trtíka přinejhorším dostanou mezi nejlepší čtveřici týmů z třetích míst, která si stejně jako první dva celky z každé skupiny zajistí účast na šampionátu. Evropská házenkářská federace EHF zatím český postup nepotvrdila.

reklama