reklama

Lacobel & Matelac 2021: NOVÁ kolekce lakovaných skel od AGC

AGC přichází s novou kolekcí 24 skel Lacobel a 15 skel Matelac. A právě u příležitosti uvedení nové kolekce Lacobel Matelac 2021 proběhl ve čtvrtek 10. června odborný seminář na téma ploché sklo v interiéru.

reklama

Pokud jste nestihli sledovat videokonferenci v přímém přenosu, objevte společně s moderátorem Vladimírem Kořenem zázraky ze světa dekorativních skel prostřednictvím záznamu: už jste někdy viděli neviditelné sklo? Podařilo se vám rozbít bezpečnostní sklo? Zajímá vás nová kolekce skel Lacobel a Matelac? Navrhujete či vybíráte skleněné příčky, dveře, schodiště nebo zábradlí a řešíte jejich bezpečnost? Hledáte inspiraci pro své projekty?

Odkaz na záznam videokonference vám bude zaslán bezprostředně po online registraci (zdarma) na www.agc-day.cz.

Lacobel & Matelac 2021

Odstíny skel vychází ze 4 základních dekoračních stylů, které odráží vliv barev a emocí na design interiérů, a měly by se tak stát inspirací pro naše zákazníky. Těmito inspirativními směry jsou: minimalistický, přírodní, tradiční a dynamický životní styl.

Minimalistický životní styl…

…klade důraz na čistotu, lehkost a moderní design. Moderní klidné a jemné tóny dodávají interiéru luxusní, ale diskrétní akcenty.

Přírodní životní styl…

…reprezentují zemité přírodní barvy, které zaručují dokonalou rovnováhu a navodí vřelé a autentické prostředí vyzařující naprostý klid.

Tradiční životní styl…

…to je paleta sytých, klasických barev a vytříbených akcentů pro ty, jenž milují moderní styl, autentičnost, soukromí a eleganci.

Dynamický životní styl…

…je styl plný síly a optimismu, který vytváří originální interiér sršící životem a pozitivní energií.

Bezpečnost a použití v interiéru

Všechna skla Lacobel a Matelac jsou k dispozici v bezpečnostním provedení s fólií SAFE+, která splňuje bezpečnostní normu EN 12600. Skla Lacobel a Matelac jsou určena pro interiérové aplikace. Pro venkovní a vnitřní použití (především v blízkosti horkých zón) nabízí AGC tepelně tvrzená (kalená) skla Lacobel a Matelac.

Tagy:

Hlavní zprávy

Východ mají Češi rádi čím dál méně. Cítí se ohroženi Ruskem i Čínou, tvrdí politici
Volby 2021

Východ mají Češi rádi čím dál méně. Cítí se ohroženi Ruskem i Čínou, tvrdí politici

Výsledek exkluzivního průzkumu agentury STEM pro CNN Prima NEWS odhalil, že by se Češi raději orientovali na Západ. Počet těch, kteří se přikláněli k Východu, přitom za rok klesl na polovinu. Podle politiků Martina Kupky (ODS) a Lea Luzara (KSČM) za tím stojí pocit ohrožení. „Lidé si nyní uvědomují reálné hrozby, které přicházejí z Ruské federace, Východu nebo Číny. Nepochybně tomu pomohla i kauza Vrbětice,“ myslí si Kupka.

Vláda plánuje další rozvolnění opatření. Schválit by ho mohla už v pondělí

Vláda má v pondělí projednat další rozvolnění opatření, která přijala kvůli šíření covidu. Týkat by se měla zejména žáků a studentů, kteří by se nejspíš nově nemuseli kvůli školám v přírodě, návštěvě zoo, zájmových kroužků či divadla prokazovat bezinfekčností, pokud budou z jedné třídy nebo z neměnného kolektivu. Uvedl to dnes web Seznam Zprávy. Podle něj to vyplývá z návrhu mimořádného nařízení, který má k dispozici.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

reklama

Domácí zpravodajství

Zdechovský: Kauza Turów je o aroganci Polska. Léta byli agresivní, teď musí jednat

Spor mezi Českem a Polskem kvůli dolu Turów graduje. Kauza se už promítla i do vztahu občanů obou zemí na hranicích. „Vztahy Poláků a Čechů jsou výborné, ale tato kauza je o aroganci polské strany. Říkali, že to vyřeší, to se nestalo. Dnes bychom měli tlačit na to se dohodnout, lidé chtějí jen vodu,“ řekl v pořadu 360° europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama