CNN Prima News design

design

Výpis příspěvků ke štítku „design“

Exclusive Tours: Cestování po Zemi je bez limitů. Teď nás čekají cesty do Vesmíru

31. října 2022 06:08

Dovolená je obvykle vytouženým časem plným odpočinku i dobrodružství. Záleží na tom, co člověk preferuje. V posledních letech je mezi českými cestovateli trendem nechat si naplánovat dovolenou přesně na míru. Právě to nabízí společnost Exclusive Tours, jejíž generální ředitel Vladimír David byl hostem v pořadu Interview PLUS. A jak říká - současná nelehká situace ve světě překvapivě cestování nikterak neomezuje. Naopak. O zájezdy ušité podle přání a požadavků je vysoký zájem a je potřeba zarezervovat si je s dostatečným předstihem.

Manželka Pljuščenka schytala výsměch kvůli ložnici. Takový mišmaš a kýč, píší jí fanoušci

2. července 2022 15:47

Dvojnásobný zlatý olympijský medailista Jevgenij Pljuščenko na ledě bavil a vynikal. Nevšední je i jeho život po ukončení kariéry. Manželka slavného krasobruslaře Jana Rudkovská totiž fanouškům na sociálních sítích ukázala, jak vypadá jejich společná ložnice. Lidé, kteří příspěvek viděli, byli poměrně zaraženi.

Jedinečný stadion 974 i maskot bez nohou. Co jste nevěděli o fotbalovém MS v Kataru?

9. května 2022 10:17

V netradičním datu, přesto se fanoušci dočkají. Mezi listopadem a prosincem se příznivci kopané mohou těšit již na 22. ročník mistrovství světa ve fotbale. Poprvé v historii bude jeden z významných sportovních svátků hostit arabská země, konkrétně Katar. Pořadatelé museli vybudovat sedm nových stadionů, překvapili i neobvyklým maskotem. Na co vše se mohou nejen účastníci těšit? Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila přehled všech zajímavostí.

Tipy na dokonalý styling vousů podle vašich představ

18. dubna 2022 10:40

Také ráno stojíte v koupelně před zrcadlem a bojujete s dokonalou úpravou vašich vousů? Tupá žiletka neholí tak, jak má a zastřižení strniště nedopadlo podle vašich představ? Nezoufejte, máme pro vás snadné a rychlé tipy, jak docílit dokonalého stylingu vousů přesně podle vašich představ.