CNN Prima News lázně

lázně

Výpis příspěvků ke štítku „lázně“

Město, které léčí už jen tím, že se v něm nadechnete. Co všechno nabízí Mariánské Lázně?

Ať už ve svém volném čase vyhledáváte historii, romantiku, relax, potřebujete podpořit zdraví a posílit tělo či snad sníte o naplnění všech zmíněných potřeb najednou, víme, kde se toho dočkáte – v Mariánských Lázních. O nevelkém a relativně mladém západočeském městě jste jistě slyšeli mockrát. Ale zažili jste ho? Už pouhé nadechnutí tady prý léčí.

Část je pouze fiktivní, přesto je nejdelší u nás: Kolonáda v Mariánských Lázních

Do pravé ruky pohárek s pramenem, do levé oplatku, a rázem je z vás lázeňský švihák. A právě takové můžete potkat v kteroukoliv roční dobu v západočeském lázeňském městě, které se pyšní nejdelší kolonádou v České republice. Vydáme se po stopách slavných návštěvníků, kteří tudy své kroky vedli před dvěma sty lety. Vítejte v Mariánských Lázních.

Tajemství Putinova obrněného vlaku odhaleno. Při cestování má po ruce lázně i tělocvičnu

Turecké lázně, kosmetický salón nebo tělocvična, utajená nádraží a opancéřované vagóny. Tak vypadá speciální vlak ruského prezidenta Vladimira Putina, píše web t-online.de s odkazem na platformu Dossier Center. Od invaze na Ukrajinu se šéf Kremlu vyhýbá létání a cestuje výhradně obrněným vlakem. Zjevně se obává atentátu, dodává web týdeníku Focus.

Do Varů dorazila další zahraniční hvězda. Filmovou novinku představí Karel Roden

Karlovarský festival si nenechala ujít další filmová hvězda. Do lázeňského města v neděli zavítal francouzsko-švýcarský herec a režisér Vincent Perez. Diváci si jej mohou pamatovat například z filmu Fanfán Tulipán, ve kterém zazářil po boku Penélope Cruzové. Do lázeňského města přijela také supermodelka Pavlína Pořízková, ta pobavila, když reportérku vyzvala, ať si sama zjistí, jakou značku šatů oblékla. Diváci se mohou těšit na filmovou novinku, kterou představí Karel Roden.

Vyhrajte pobyt v lázeňském komplexu Spa Aphrodite

Léto je v plném proudu a vodních radovánek není nikdy dost. Ale co kdybychom vám nabídli ještě něco víc? Něco, co spojí zdravý životní styl s dokonalým lázeňským hýčkáním? Showtime a Aphrodite Spa Rajecké Teplice přicházejí s ohromující soutěží, ve které můžete vyhrát pobyt v tomto lázeňském ráji. Tak co na to říkáte? Nenechte si ujít příležitost posílit svou imunitu a načerpat novou energii. Zapojte se do naší soutěže!

Vyhrajte voucher na ubytování v lázeňském resortu Hvězda v Mariánských Lázních

Chtěli byste si v této uspěchané době dopřát trochu odpočinku, užít si prvotřídní wellness péči a zároveň si vychutnat skvělou gastronomii? To vše si můžete splnit v hotelu Hvězda v Mariánských Lázních. Zapojte se do soutěže s Prima Českem a voucher na pobyt pro dvě osoby na dvě noci se snídaní v tomto lázeňském resortu může být váš. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku.

Ukrajinští vojáci oslavují českého studenta. Od velitele dostal za podporu unikátní dárek

Projekt, který nemá obdoby. Český student práv Vasyl Kapustej si připravil pro jednu z ukrajinských brigád na Donbase netradiční dárek – kamion předělaný na pojízdné rehabilitační lázně, ve kterých si mohou zranění bojovníci alespoň na chvíli odpočinout. Vojáci se rovněž dočkali zásob jídla, dronů, lékařského materiálu či oděvů. Ambiciózní plán Kapustej zrealizoval díky prostředkům ze své sbírky u Znesnáze21 a pomoci od dobročinné organizace Help to Ukraine – Today. Jako poděkování se student dočkal rovněž neméně unikátního daru – koruny z protitankového náboje.