reklama
CNN Prima News lázně

lázně

Výpis příspěvků ke štítku „lázně“

Soutěžte se Showtimem o pobyt pro dva ve Spa Aphrodite Rajecké Teplice

Showtime společně se sponzorem mají pro vás připravené dvě noci pro dvě osoby ve Spa Aphrodite Rajecké Teplice na Slovensku. Součástí balíčku jsou kromě ubytování s polopenzí v Aphrodite Palace také volné vstupy do termálních bazénů, fitness nebo saunového světa Natural Spa včetně saunových rituálů. To vše v hodnotě více než 600 euro. Co proto udělat? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pak už stačí počkat a mít trochu toho štěstíčka.

V Praze má vzniknout obrovský lázeňský komplex. Podívejte se, jak bude vypadat

U Hostivařské přehrady na Praze 11 by mohl v příštích letech vzniknout obrovský lázeňský komplex. Lázně Bohdaneč plánují na území 27 hektarů vybudovat zařízení, které má být zaměřeno na rehabilitaci pohybového ústrojí. Celý projekt by měl být spojený s celkovou revitalizací území a vznikem sportovních areálů či nové rozhledny. Velká oblast u oblíbené Hostivařské přehrady by proto měla projít výraznou proměnou. Kritici se ale obávají nepřiměřeného zatížení komunikací na pražském Jižním Městě.

Zapomeňte na tělocvičny. Pacienti s covidem by se podle Blatného měli léčit jinde

Nemocnice v Česku se dostávají na svá kapacitní dna a ministr zdravotnictví Jan Blatný řeší, kam jinam v případě potřeby pacienty umístit. Po nevyužité polní nemocnici v pražských Letňanech se měli ti s lehčím průběhem nemoci COVID-19 umisťovat do tělocvičen. Přitom Česko v čele se silně postiženým Karlovarským krajem disponuje širokou sítí lázní. Ty jsou teď navíc obsazeny minimálně.

Ministryně Dostálová: Jsme poučeni z krizového vývoje a lázeňské vouchery prodloužíme

Zatímco lázně praskají i díky státním poukázkám ve švech, ubytovací zařízení zejména ve větších městech bojují o přežití. Příjemci vládní pomoci si stěžují, že programy provází chaos. Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO) s tím ale nesouhlasí a spouští pro hoteliéry program COVID ubytování. „Plošná uzavírání provozů nechystáme,“ ujistila ve čtvrtečním vydání pořadu K věci Marie Bastlové na televizní stanici CNN Prima NEWS.

reklama