reklama
CNN Prima News letiště

letiště

Výpis příspěvků ke štítku „letiště“

Tak končí případy sebevražd. Nahrávka zachytila vyhrožování běloruské běžkyni

Na YouTube se dostala zvuková nahrávka, která údajně zachycuje výměnu názorů mezi běloruskou běžkyní Kryscinou Cimanouskou a dvěma sportovními funkcionáři – šéftrenérem národního týmu Jurijem Mojsevičem a zástupcem ředitele Běloruského republikového tréninkového centra pro lehkou atletiku Arturem Šumakem. Nahrávka je zjevně součástí rozhovoru, v němž oba muži dohánějí sportovkyni k slzám a snaží se ji přesvědčit, aby se vzdala účasti na olympiádě a vrátila se domů.

Cestování v době covidové: Vyplníte lejstra, jdete na test, ale nikoho to moc nezajímá

Poletíme? Nebo nepoletíme? A co všechno musíme splnit? Letošní dovolená byla pro všechny jiná než obvykle. Někdo raději kvůli covidu zůstal doma. Kdo se rozhodl vyrazit do ciziny, musel si ohlídat, aby splnil všechna nařízení. Pohlídat si, jak moc riziková je vybraná země, vyplnit lejstra, podstoupit test, stáhnout si aplikaci, stáhnout si QR kód. Jenže zajímá to vůbec někoho?

Covid cestovní seriál: Jaký test potřebujete do Portugalska a musíte mít roušku na pláži?

Aktualizováno

Rozhodli jste se i přes komplikace spojené s koronavirem v roce 2021 vyrazit na dovolenou do zahraničí? Vybrali jste si Portugalsko a ztrácíte se v množství nepřehledných doporučení na stránkách ministerstev? Připravili jsme pro vás přehled toho, co právě do této země potřebujete, jaké testy jsou třeba a jak se proklikat k potřebným certifikátům.

reklama