reklama

Válka Lucie Bílé s Ondřejem Soukupem skončila. Co je přivedlo k usmíření?

Osvědčená trojice Lucie Bílá, Ondřej Soukup a Gábina Osvaldová je opět pohromadě. Kvůli muzikálu Láska je láska zapomněli hudebníci na neshody a zakopali válečnou sekyru.

reklama

Skladatele a zpěvačku rozdělila deska, kterou si Ondřej Soukup nadělil k sedmdesátinám, a na které bylo to nejlepší, co kdy s Lucií Bílou udělali. Interpretka ovšem s tímto titulem nesouhlasila a vůbec se jí nelíbilo, že za jejími zády vyšel. „To je jako manželství, s tím se nedá nic dělat. Chvíli jsme se kočkovali a už jsme se dokočkovali a teď se zase milujeme,“ vtipkoval Soukup.

Vstřícný krok prý udělali společně. „Všechny války jsou kontraproduktivní. Lucku mám rád, vždyť s ní pracuji od 90. let. Je to těžké. Mezi námi je vztah, občas se hádáme, ale to je v pořádku. Pracujeme v něčem, kde se jedná jenom o emoce. Co je umění? Jsou to emoce, jde to nahoru a dolů,“ svěřil se v pořadu Showtime Soukup.

Další plány

Hudebníci tak zkrátka otočili list a rozhodli se jít dál. Dávné neshody hodili za hlavu. Společně vzkřísí úspěšný muzikál Láska je láska a Ondřej se po letech vrátí do divadla, ve kterém kdysi uváděl tituly jako Zahrada rajských potěšení nebo Elixír života. „Máme se rádi a pojí nás spousta krásných cédéček a dalších věcí. Navíc s Gábinkou plánujeme něco dalšího. Takovýto bůh textu se nezahazuje jen tak kvůli nějaké hlouposti,“ okomentovala Bílá, která si na letošním předávání hudebních cen odnesla stříbrného Slavíka.

„Jsem ráda, že máme titul, který je v této době důležitý. Už jenom ten název Láska je láska,“ řekla Bílá. Nejvíce se prý těší na další rok. „Protože doufám, že bude lepší než letošní,“ uzavřela známá zpěvačka.

Tagy:
Lucie Bílá zpěvačka muzikál SHOWTIME přátelé Ondřej Soukup Gábina Osvaldová Láska je láska roztržka

Hlavní zprávy

Vláda omezuje platnost očkování bez třetí dávky. Nařízení se týká jen dospělých
Vláda

Vláda omezuje platnost očkování bez třetí dávky. Nařízení se týká jen dospělých

Omezení platnosti očkování proti covidu na devět měsíců po 1. únoru se bude týkat jen dospělých, vyplývá z materiálu, který ve středu projedná vláda. Přeočkováním se platnost prodlouží na zatím neomezenou dobu. Podle informací ministerstva zdravotnictví je z milionu lidí, kteří už byli očkovaní před více než devíti měsíci, ale zatím nemají posilující dávku, zhruba 120 tisíc.

Čech se těžce zranil při neštěstí jachty v Karibiku. Jeho rodina teď prosí o pomoc
Nehody

Čech se těžce zranil při neštěstí jachty v Karibiku. Jeho rodina teď prosí o pomoc

Rodina českého podnikatele Michala Průši, který při nehodě v Karibiku utrpěl vážná zranění, zažívá těžké chvíle. Kromě obav o stav zraněného musí řešit i nečekané problémy s pojištěním a úhradou peněz za jeho léčbu. Už teď musela vynaložit vysoké peněžní částky a zatím netuší, jak se bude situace vyvíjet. Založila proto finanční sbírku, ve které prosí o pomoc.

Měli jste omikron? Vláda chystá nové opatření, výjimka z testů se má ale týkat jen někoho

Prodělali jste omikron? Na měsíc se zřejmě vyhnete testům i karanténám. Ve středu večer by měla nová pravidla schválit vláda. Podle informací CNN Prima NEWS se ladí poslední detaily. Diskuze se vede o to, zda by mělo opatření platit i retrospektivně a zda se omikronem už znovu nakazit nemůžete. Podle ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09) je taková šance alespoň po dobu 30 dnů téměř nulová.

Detaily podezřelé smrti slovenského generálmajora: Svázané ruce i muž blízký Kočnerovi

Smrt Petera Bučky, bývalého šéfa slovenského vojenského zpravodajství, začala vyšetřovat Národní kriminální agentura (NAKA) jako úkladnou vraždu. Slovenskými médii totiž prolétla informace, že měl svázané ruce. Tamější ministr obrany navíc naznačil, že by za případem mohl stát muž blízký Marianu Kočnerovi a straně SMER. Co přesně se stalo? A kdo Peter Bučka vlastně byl?

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna na CNN Prima NEWS i přímo zde v tomto článku. Ve 22:30 bude první hodina diskuze mimořádně odvysílána na Primě.

Detektiv leteckých neštěstí: Hledám důvod zkázy. 11. září si letadlo sestřelili Američané

Karlu Burgerovi se dá s mírnou nadsázkou říkat detektiv leteckých neštěstí. Inspektor z Ústavu pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod v rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje, jak přesně před 50 lety proběhla zkáza jugoslávského letadla nad Československem –⁠ zemřelo tehdy 27 lidí, svět ohromilo přežití letušky po pádu z 10 tisíc metrů. Burger ale vypráví i o dalších velkých leteckých tragédiích. K některým podle něj došlo úplně jinak, než si myslíme.

reklama

Domácí zpravodajství

Omikronem se lidé mohou nakazit opakovaně. Vědec vysvětlil, jak je to možné

S variantou omikron se už potýká téměř celý svět. Nově se ale ukázalo, že se touto koronavirovou mutací může člověk nakazit i opakovaně. Podle slovenského matematika Richarda Kollára je to dáno variantou BA.2, která je s omikronem částečně podobná. Například ve Francii proto místo poklesu počtu nakažených toto číslo nadále stoupá. Pozitivních testů je denně v zemi ještě zhruba o čtvrtinu více. Rekordy padají také v Česku. Pozitivních testů bylo za úterý téměř 40 tisíc.

reklama