Válka Lucie Bílé s Ondřejem Soukupem skončila. Co je přivedlo k usmíření?

Osvědčená trojice Lucie Bílá, Ondřej Soukup a Gábina Osvaldová je opět pohromadě. Kvůli muzikálu Láska je láska zapomněli hudebníci na neshody a zakopali válečnou sekyru.

Skladatele a zpěvačku rozdělila deska, kterou si Ondřej Soukup nadělil k sedmdesátinám, a na které bylo to nejlepší, co kdy s Lucií Bílou udělali. Interpretka ovšem s tímto titulem nesouhlasila a vůbec se jí nelíbilo, že za jejími zády vyšel. „To je jako manželství, s tím se nedá nic dělat. Chvíli jsme se kočkovali a už jsme se dokočkovali a teď se zase milujeme,“ vtipkoval Soukup.

Vstřícný krok prý udělali společně. „Všechny války jsou kontraproduktivní. Lucku mám rád, vždyť s ní pracuji od 90. let. Je to těžké. Mezi námi je vztah, občas se hádáme, ale to je v pořádku. Pracujeme v něčem, kde se jedná jenom o emoce. Co je umění? Jsou to emoce, jde to nahoru a dolů,“ svěřil se v pořadu Showtime Soukup.

Další plány

Hudebníci tak zkrátka otočili list a rozhodli se jít dál. Dávné neshody hodili za hlavu. Společně vzkřísí úspěšný muzikál Láska je láska a Ondřej se po letech vrátí do divadla, ve kterém kdysi uváděl tituly jako Zahrada rajských potěšení nebo Elixír života. „Máme se rádi a pojí nás spousta krásných cédéček a dalších věcí. Navíc s Gábinkou plánujeme něco dalšího. Takovýto bůh textu se nezahazuje jen tak kvůli nějaké hlouposti,“ okomentovala Bílá, která si na letošním předávání hudebních cen odnesla stříbrného Slavíka.

„Jsem ráda, že máme titul, který je v této době důležitý. Už jenom ten název Láska je láska,“ řekla Bílá. Nejvíce se prý těší na další rok. „Protože doufám, že bude lepší než letošní,“ uzavřela známá zpěvačka.

Tagy:
Lucie Bílá zpěvačka muzikál přátelé Showtime Ondřej Soukup Gábina Osvaldová Láska je láska roztržka Gabriela Osvaldová Láska je Láska