Domů Lynk & Co

Lynk & Co

Výpis příspěvků ke štítku „Lynk & Co“

Prakticky nové plug-in hybridní SUV za 749 tisíc. Lynk & Co 01 překvapí kvalitou i výbavou

Výkonné plug-in hybridní SUV nemusí stát hodně přes milion korun. Zánovní Lynk & Co 01 s nízkým nájezdem je nyní možné koupit už od 749 000 Kč včetně DPH. Zákazník tak může za cenu obyčejně vybaveného benzinového SUV získat neokoukaný vůz se švédskými kořeny, výkonem 206 kW, bohatou výbavou a elektrickým dojezdem, který zvládne pokrýt většinu každodenních cest.

TEST: Lynk & Co 08 ukazuje, jak má vypadat plug-in hybrid. Chybí ale pohon všech kol

Automobilka Lynk & Co se pomalu dostává do povědomí českých zákazníků, a to skrze nevšední design modelů i kvalitu zpracování. Cenou však míří k prémiovým značkám. Ve výsledku ale oprávněně. Na test jsme měli z nabídky ten nejdražší a vůbec největší model s označením 08, jenž do vínku dostal prostornou a hlavně luxusně vyhlížející kabinu, komfortní podvozek i plug-in hybrid, který už dává smysl. Na jedno nabití totiž ujede až 200 kilometrů.

Úmrtí herce Nečase: Mám podivné systoly, hrozně mnou cloumají. Už před rokem mluvil o svém srdci

Ačkoliv odchod herce Pavla Nečase v 59 letech přišel náhle a nečekaně, umělec již před necelým rokem mluvil o trablích se srdcem. „Mám takové podivné systoly (fáze srdečního cyklu, pozn. red.), hrozně se mnou cloumají,“ vysvětloval loni v dubnu CNN Prima NEWS po dopravní nehodě, k níž došlo u pražské O2 areny. Proč známý herec poslední prosincový den zemřel, není jasné. Záchranáři pouze uvedli, že zasahovali u muže se zástavou krevního oběhu.