CNN Prima News lyžování

lyžování

Výpis příspěvků ke štítku „lyžování“

Děsivý pád lyžařky Sofie Goggiové. První zprávy o jejím zdravotním stavu nevěstí nic dobrého

Italská sjezdařka Sofia Goggiová utrpěla při ranním tréninku ošklivý pád. Ze sjezdovky v Ponte di Legno, kde trénovala na obří slalom, ji vrtulník transportoval do milánské nemocnice. Podle prvotních zpráv má zlomenou holenní a lýtkovou kost. Na oficiální vyjádření Italské federace zimních sportů se však zatím čeká. Píše o tom web Eurosport.com.

Vlhová emotivním vzkazem dojala fanoušky. Záběry jejího hrůzného pádu obletěly svět

Udělám vše pro to, abych se vrátila co nejdřív zpět a ještě silnější, vzkázala všem svým příznivcům prostřednictvím Instagramu slovenská lyžařka Petra Vlhová, která si při pádu během sobotního obřího slalomu Světového poháru v Jasné poranila vazy v koleni. Její trenér Mauro Pini následně potvrdil, že sezóna pro naději slovenského sjezdového lyžování skončila. Záběry jejího děsivého pádu zatím obletěly celý sportovní svět.

Hrůzný pád Vlhové při závodě: Hvězdnou lyžařku převezli ze sjezdovky do nemocnice

Vážná nehoda poznamenala sobotní obří slalom Světového poháru v alpském lyžování. V prvním úseku tratě došlo k pádu slovenské lyžařky Petry Vlhové, kterou zdravotníci následně přímo ze sjezdovky svezli v záchranných saních. Sportovkyně byla ve stabilizovaném stavu převezena do nemocnice k ošetření, předtím dokonce zamávala divákům. Závod se koná v areálu ve slovenské obci Jasná. O události informoval web Športky.sk.