reklama
CNN Prima News manželka

manželka

Výpis příspěvků ke štítku „manželka“

Anglie ve finále? Žádné překvapení, vždyť málo cestovala, prohlásila opora Italů

Jako kapitán vede Itálii ke druhému titulu mistrů Evropy. Obránce Giorgio Chiellini vyhlíží ve 36 letech první a možná poslední mezinárodní trofej v kariéře. Lídr italské kabiny před nedělním finále proti Anglii prohlásil, že tým kolem útočníka Harryho Kanea v posledním zápase turnaje očekával už před jeho startem. A důvod? Angličané málo cestovali a jsou plní sil.

Chci domů, volá o pomoc nejznámější nevěsta džihádistů. Britové jí nevěří

Snad nejznámější nevěsta džihádistů Shamima Begumová opět prosí, aby se mohla vrátit domů, tedy do Velké Británie. Byla prý jen hloupým dítětem, když odešla do Sýrie a přidala se k Islámskému státu. Británie už jí ale odebrala občanství a její návrat zamítl i letos v únoru nejvyšší soud. Begumová se tak podle některých expertů zřejmě snaží obměkčit tamní veřejnost.

Vrána o ztrátě manželky: Nedělá mi problém se o tom bavit. Ale občas mě to semele

O hlavním hrdinovi play-off bylo dopředu rozhodnuto. Petr Vrána, který v březnu přišel za velmi tragických okolností o manželku Lindsey, se pro vyřazovací boje hokejové extraligy vrátil k Ocelářům Třinec a dotáhl je k titulu. Jako první pozvedl Masarykův pohár, pak pověsil zlatou medaili synovi Leovi na krk a šel slavit do kabiny. Pocity euforie narušovaly občasné chmury. „Párkrát to na mě během večera padlo. Myšlenkami jsem zabloudil, že jsem při minulém titulu seděl v kabině se ženou. Teď jsem sám s malým,“ řekl v rozhovoru pro iDnes.cz.

reklama