CNN Prima News manželka

manželka

Výpis příspěvků ke štítku „manželka“

Stanjura mě chtěl fyzicky napadnout, říká Babiš. Hádce předcházela urážka ministrovy ženy

Hlasování o státním rozpočtu ve Sněmovně předcházela slovní roztržka mezi předsedou hnutí ANO Andrejem Babišem a ministrem financí Zbyňkem Stanjurou (ODS). Bývalý premiér prohlásil, že „místo lhaní mohl poslancům Stanjura vyprávět o tom, jak tuneloval rozpočet Opavy skrze svou manželku“. Takové tvrzení se ministra hluboce dotklo a šel si s Babišem situaci vyříkat. Místopředsedkyně Sněmovny Olga Richterová (Piráti) dokonce musela schůzi přerušit. Ačkoliv se expremiér následně omluvil, neodpustil si další rýpanec. „Vy na druhé straně deset let urážíte moji rodinu. Toleroval jsem to a nezažaloval vás. Takže mi raději dejte pokoj, zatím jsem v klidu,“ prohlásil Babiš.

Adélu týral a znásilnil Palestinec. Jejich děti odvlekl do Pásma Gazy, matka je zoufalá

Psychické i fyzické týrání. To vše dlouhá léta prožívala Adéla, která měla za manžela Palestince. Mají spolu tři děti, dvě z nich již zhruba rok neviděla. Její bývalý partner je odvezl na dovolenou do Dubaje, z níž se už nevrátil. Jak se nakonec ukázalo, jeho cílovou destinací nebyla metropole Spojených arabských emirátů, ale Pásmo Gazy, kde má muž rodinu. Právě tam, ve válečné zóně, by se děti měly nyní nacházet. Matka je zoufalá, pomocnou ruku jí nabídlo mimo jiné ministerstvo zahraničí. Adéla společně s iniciativou Pod svícnem doufá v jediné: že se její děti vrátí v pořádku po roce odloučení domů.

Zpěvák Petr Kotvald proměnil dům z 30. let v oázu klidu. Podívejte se, jak žije

Petr Kotvald se s rodinou usadil na okraji Prahy, kde před lety zakoupil stavení staré více než devadesát let, které objevil v nabídce na internetu. Upoutala ho především blízkost přírody. Čekala ho však nákladná rekonstrukce celého objektu, s manželkou se hodně nadřeli, ale výsledek stojí za to. Vybudovali si zahradu přesně podle svých představ, která se pro ně stala oázou klidu. Zpěvák prokázal, že platí i za šikovného stavitele a zahradníka.

Detaily případu pobodané cizinky na Chebsku: Muž útočil ze žárlivosti, tvrdí jejich kolegové

Okresní soud v Chebu poslal během středečního dopoledne do vazby šedesátiletého cizince, který v obci na Chebsku brutálně pobodal svou ženu. Tu se zdravotníkům podařilo zachránit a její stav stabilizovat. Podle informací CNN Prima NEWS má jít o Rumuna. Důvodem napadení měla být žárlivost ze strany agresora, jak uvedli kolegové páru ze zaměstnání. Ve firmě, kde manželé pracovali, prý s nimi nikdy problémy nebyly. Pachateli nyní hrozí trest v rozmezí deseti až osmnácti let.