CNN Prima News manželka

manželka

Výpis příspěvků ke štítku „manželka“

Tanky nefungují, ty ku*vy nás posílají na porážku. Okupant zhodnotil stav ruské armády

27. října 2022 06:05

Ukrajinské zpravodajské služby zachytily další zajímavý hovor mezi ruským vojákem a jeho manželkou. Okupant, který bojuje v Doněcké oblasti, na nahrávce ženu žádal, aby se urychleně obrátila na ruské ministerstvo obrany a vyřešila problém s vadnými tanky. Ty se totiž podle vojáka zastavují každých 50 metrů. Muž rovněž nešetřil ostrou kritikou ruského vojenské vedení. Ruští vojáci kromě jiného prý nesmí odvážet těla mrtvých kolegů a ani volat svým příbuzným.

Ukradl manželce mobil a odjel s ním do lesa. Upír Krejčí popsal podivné okolnosti své nehody

19. října 2022 20:23

Václav Upír Krejčí se v červnu ocitl se svým autem v potoce. Jak k nehodě došlo, přesně nevěděl, ale předcházela tomu pravděpodobně domácí neshoda a její zapíjení. Herec si v úterý vyslechl soudní verdikt, jenž se mu nelíbil – pokuta přes 200 tisíc korun a zákaz řízení. Krejčí se proto odvolal. Zapíjení žalu se podle něj nekonalo před, ale až po karambolu s autem.

Dříve mluvil o sebevraždě, pak Upír Krejčí otočil. Pil jsem až po nehodě, tvrdil u soudu

18. října 2022 22:27

Okresní soud Praha-východ rozhodl nepravomocně o trestu pro herce Václava Upíra Krejčího, který v červnu pod vlivem alkoholu narazil u Mirošovic do stromu. Upír Krejčí u soudu tvrdil, že alkohol požil až po nehodě, což ale soudce označil za nevěrohodnou obhajobu a uložil mu peněžitý trest ve výši téměř čtvrt milionu korun a zákaz řízení na dva a půl roku. Krejčí totiž mluvil těsně po nehodě jinak, za nehodou měla být nevěra manželky a pokus o sebevraždu. Herec se odvolal.