reklama
CNN Prima News manželka

manželka

Výpis příspěvků ke štítku „manželka“

Rozloučení s režisérem Hanušem. Po smrti se usmíval jako na předávání cen, popisuje vdova

7. prosince 2021 09:49

Režisér seriálu Život na zámku Jaroslav Hanuš byl se svou smrtí smířen a bylo to na něm vidět i poté, co zemřel. Prozradila to jeho manželka Klára Gočárová. Ještě předtím, než ho odvezla pohřební služba, Gočárová manžela umyla, oblékla do svátečního a uložila do postele, kde se prý usmíval. „Člověk, když ho viděl, měl pocit, že je na předávání cen TýTý,“ řekla Hanušova žena.

Německý dům hrůzy: Rodinu zřejmě vyvraždil otec. Před smrtí napsal dopis na rozloučenou

6. prosince 2021 20:58

Záhadná smrt tří děvčátek a jejich rodičů z německého Braniborska, o které CNN Prima NEWS informovala v sobotu, dostává jasnější obrysy. Děti a svou ženu zřejmě zavraždil 44letý David R. Po hrůzném činu pravděpodobně spáchal sebevraždu. Státní zástupce totiž řekl, že detektivové na místě činu našli dopis na rozloučenou. Rodina byla údajně v karanténě kvůli covidu.

Zemřel významný disident, novinář a obhájce lidských práv Petr Uhl

1. prosince 2021 16:33

Ve věku 80 let ve středu zemřel novinář a publicista, bývalý disident, politický vězeň a signatář Charty 77 Petr Uhl, který se během komunistického režimu i po revoluci zasazoval o ochranu lidských práv. Sdělila to jeho manželka, někdejší ombudsmanka Anna Šabatová. Uhl patřil k nejvýraznějším postavám československého disentu a mimo veřejné dění nezůstal ani po listopadu 1989.

Gentleman Messi se na Zlatém míči zastal své manželky. Vyhazovali ji z fotografování

30. listopadu 2021 19:09

Pondělní večer byl pro Argentince Lionela Messiho opravdu unikátní. Hráč Paris Saint-Germain přebral na galavečeru v Paříží posedmé Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa. Slavnostnímu předávání trofejí ale předcházel incident při fotografování. Jeden z pořadatelů chtěl, aby se Messi jednou vyfotil jen se svými třemi syny, tedy bez manželky Antonelly Roccuzzo. Argentinec však chtěl svou rodinu pohromadě, na sociálních sítích pak za to sklidil chválu.

Mateřská byla pro mě úžasná i ubíjející. Mému manželství neprospěla, přiznal Duchoslav

28. listopadu 2021 06:34

Že mateřská není žádná dovolená, ví z vlastní zkušenosti i herec Jan Antonín Duchoslav, který se proslavil rolí Vikyho Cabadeje ve filmu Sněženky a machři. Na mateřské totiž strávil pět let. A zatímco chvíle strávené s dětmi jejich vztah jen upevnily, v manželství to ku prospěchu nebylo. Uvedl to v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Ďábelský plán vraždy. Žena zemřela po hadím uštknutí, ve vězení za to pyká její manžel

22. listopadu 2021 08:01

Idylické manželství 25leté Uthry z Indie se po čase změnilo v noční můru. Se Surejem Kumarem se dívka seznámila prostřednictvím seznamovací služby a v březnu 2018 se vzali. Žena však neměla nejmenší tušení, že její životní láska ji plánuje zavraždit pomocí hadího uštknutí. Pokus o vraždu prostřednictvím smrtelně jedovatého hada provedl už dříve.

Žbirka měl do smrti výčitky kvůli rodině. Proč opustil svou první ženu s dcerou?

12. listopadu 2021 18:49

Zesnulý zpěvák Miroslav Žbirka byl dvakrát ženatý. První manželství s Helgou, s níž měl dceru Denisu, se rozpadlo po sedmi letech. Důvodem byla hudebníkova pracovní vytíženost a první velké úspěchy, které vyvrcholily v roce 1982 ziskem Zlatého slavíka. Rodina šla tou dobou tak trochu stranou. Zpěvák si zpětně vyčítal, že zvláště pro svou malou dceru tehdy nefungoval tak, jak měl.

reklama