reklama
CNN Prima News Marek Singer

Marek Singer

Výpis příspěvků ke štítku „Marek Singer“

Prima chystá novinky. Diváci se mohou těšit na pořad DREAM TEAM – Mistři dílny i seriál ZOO

4. listopadu 2021 11:03

Hned dvě velké novinky připravuje skupina Prima na začátek nového roku. Tou první je originální primácká show DREAM TEAM – Mistři dílny, ve které potečou slzy, pot a možná i krev. Během osmi týdnů vzejde z 12 účastníků hrdina, který má zlaté české ručičky – první mistr dílny! Zbrusu novým pořadem bude i rodinný seriál, který se jmenuje ZOO. V roli hlavních hrdinek se představí Eva Burešová coby Viktorie „Viki“ Janečková, chůva dětí v rodině soudce a také nadějná zpěvačka, a Michaela Pecháčková jako Sidonie Anna Novotná, mladá dědička sklářského impéria, která začne pracovat v zoologické zahradě. Obě mladé dámy spojí dohromady nejen osud, ale i touha jít za svými vlastními sny.

Podzim na Primě ve znamení hvězdných novinek i návratů. Čím program diváky oslní?

3. srpna 2021 09:06

Skupina Prima si pro letošní podzim přichystala opravdu hvězdný program. Novinkou mezi seriály je 1. MISE, která představí výcvik dvanácti mladých lékařů určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. Další nový počin je komediální krimiseriál Dvojka na zabití, neméně atraktivní bude i vesnická romance Hvězdy nad hlavou. Co dalšího si pro diváky skupina Prima připravila?

Hrdina boje s koronavirem a kanceláře roku. Skupina Prima si odnáší dvě ocenění

22. června 2021 17:42

Hned dvě ocenění získala v minulém týdnu skupina Prima. Ve středu večer byla v rámci CZECH TOP 100 mezi oceněnými v kategorii Hrdinové boje s koronavirem za projekty a kampaně realizované v době koronaviru. Druhou trofejí je vítězství v rámci soutěže Kancelář roku, kde skupina Prima zvítězila v kategorii Kanceláře nad 5 000 metrů čtverečních.

Generální ředitel skupiny Prima Marek Singer: Neříkáme vám jen to, co chcete slyšet

2. května 2021 09:43

Udělali jsme všechno pro to, abychom spuštění CNN Prima NEWS měli co nejvíce okořeněné adrenalinem, říká v rozhovoru Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima, při vzpomínkách na spuštění zpravodajského kanálu, který 3. května slaví své první narozeniny. „Tu značku jsme postavili jako multiplatformu. Díky televizi a on-line kanálům máme v současnosti zásah až 7,7 milionu lidí,“ uvádí.

Web CNN Prima NEWS dosáhl v lednu na více než tři miliony reálných uživatelů

2. února 2021 16:52

Web CNN Prima NEWS se v lednu dostal na rekordních 3,1 milionu reálných uživatelů měsíčně. Potvrdil se tak úspěšný start multiplatformy CNN Prima NEWS. Generální ředitel skupiny Prima Marek Singer si chválí, že se web záhy po startu dostal mezi TOP 10 zpravodajských serverů. Ředitel on-line zpravodajství Tomáš Večera plánuje ještě větší propojení obsahu webu s televizní produkcí.

Rekordní květen na Primě. Web CNNPrima.cz dosáhl 1,1 milionu reálných uživatelů

5. června 2020 12:15

Obchodní zastupitelství Primy, Media Club, má za sebou historicky nejúspěšnější měsíc od svého vzniku v roce 2013. Celodenní share byl 33,8 procenta (meziroční nárůst o 3,48 procentního bodu) v populaci nad 15 let. V kategorii 15–69 let šlo o 33,2 procenta (meziroční nárůst o 3,65 procentního bodu). Rekordní hodnoty měla také on-linová část Primy.

reklama