CNN Prima News Marek Singer

Marek Singer

Výpis příspěvků ke štítku „Marek Singer“

Sociální bubliny samy sebe utvrzují o jediné pravdě, říká šéf Primy Marek Singer

2. května 2022 19:19

Kam se posunula zpravodajská platforma CNN Prima NEWS za druhý rok svého fungování a jak ji prověřily zásadní události jako pandemie koronaviru a válka na Ukrajině? Generální ředitel skupiny Prima Marek Singer v rozhovoru pro magazín CNN Prima NEWS Rok 2, který je právě v prodeji, mluví i o tom, proč se nesmíme bát diskuse a různých názorů.

Vychází magazín CNN Prima NEWS: Zlomové události, rozhovory, reportáže a zajímavosti

2. května 2022 04:57

CNN Prima NEWS slaví druhé výročí svého vzniku. U této příležitosti rovněž vychází druhé číslo magazínu Rok 2, který přinese to nejlepší z uplynulých dvanácti měsíců. Čtěte reportáže či rozhovory. Dozvíte se také, jak vznikají pořady ve zpravodajské televizi a vše o televizním zákulisí. Magazín vychází v pondělí 2. května, koupit ho můžete v trafice ve vašem okolí.

Iniciativ na pomoc Ukrajině existuje řada. Pořád to ale nestačí, říká Bouček

4. března 2022 14:11

Už tuto neděli proběhne v pražském Foru Karlín benefiční Koncert dětem Ukrajiny. Pořádá ho skupina Prima ve spolupráci s Českým červeným křížem a vybrané finanční prostředky poputují do ukrajinských dětských nemocnic. Večerem diváky provede oblíbený moderátor Libor Bouček. Podle jeho slov se můžete těšit na neobvyklé seskupení hostů.

Prima chystá novinky. Diváci se mohou těšit na pořad DREAM TEAM – Mistři dílny i seriál ZOO

4. listopadu 2021 11:03

Hned dvě velké novinky připravuje skupina Prima na začátek nového roku. Tou první je originální primácká show DREAM TEAM – Mistři dílny, ve které potečou slzy, pot a možná i krev. Během osmi týdnů vzejde z 12 účastníků hrdina, který má zlaté české ručičky – první mistr dílny! Zbrusu novým pořadem bude i rodinný seriál, který se jmenuje ZOO. V roli hlavních hrdinek se představí Eva Burešová coby Viktorie „Viki“ Janečková, chůva dětí v rodině soudce a také nadějná zpěvačka, a Michaela Pecháčková jako Sidonie Anna Novotná, mladá dědička sklářského impéria, která začne pracovat v zoologické zahradě. Obě mladé dámy spojí dohromady nejen osud, ale i touha jít za svými vlastními sny.

Podzim na Primě ve znamení hvězdných novinek i návratů. Čím program diváky oslní?

3. srpna 2021 09:06

Skupina Prima si pro letošní podzim přichystala opravdu hvězdný program. Novinkou mezi seriály je 1. MISE, která představí výcvik dvanácti mladých lékařů určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. Další nový počin je komediální krimiseriál Dvojka na zabití, neméně atraktivní bude i vesnická romance Hvězdy nad hlavou. Co dalšího si pro diváky skupina Prima připravila?

Hrdina boje s koronavirem a kanceláře roku. Skupina Prima si odnáší dvě ocenění

22. června 2021 17:42

Hned dvě ocenění získala v minulém týdnu skupina Prima. Ve středu večer byla v rámci CZECH TOP 100 mezi oceněnými v kategorii Hrdinové boje s koronavirem za projekty a kampaně realizované v době koronaviru. Druhou trofejí je vítězství v rámci soutěže Kancelář roku, kde skupina Prima zvítězila v kategorii Kanceláře nad 5 000 metrů čtverečních.

Generální ředitel skupiny Prima Marek Singer: Neříkáme vám jen to, co chcete slyšet

2. května 2021 09:43

Udělali jsme všechno pro to, abychom spuštění CNN Prima NEWS měli co nejvíce okořeněné adrenalinem, říká v rozhovoru Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima, při vzpomínkách na spuštění zpravodajského kanálu, který 3. května slaví své první narozeniny. „Tu značku jsme postavili jako multiplatformu. Díky televizi a on-line kanálům máme v současnosti zásah až 7,7 milionu lidí,“ uvádí.