CNN Prima News Marek Singer

Marek Singer

Výpis příspěvků ke štítku „Marek Singer“

CNN Prima NEWS hledá ŽENU ČESKA, která získá cenu Laty Brandisové

Český národ má mnoho pokladů v kultuře, přírodě nebo památkách, ale ten nejzářivější dřímá především v lidech a osobnostech, které za sebou nechávají skutečnou a nesmazatelnou stopu. CNN Prima NEWS proto na webu uspořádala anketu pro širokou veřejnost, která si kladla za cíl ocenit jedinečnou Ženu Česka, jež svým příběhem oslnila celý svět. Vítězku ankety vyhlásíme 17. září 2023.

Prima slaví 30. narozeniny: Ušli jsme dlouhou cestu, říká Singer. Na co se můžete těšit?

Prima slaví 30 let, díky zrodu CNN Prima NEWS před třemi lety skupina vykročila i na pole kontinuálního zpravodajství. Podle generálního ředitele televize Prima Marka Singra byl ale rozjezd kanálu velmi náročný. „Zvenku to možná vypadá, že udělat zpravodajskou stanici znamená roztáhnout zprávy, ale je to úplně jiné zvíře,“ uvedl v Novém dni. Televizi, které se daří stále lépe, popřál dalších minimálně 60 let.

Médium, které rozpoutalo revoluci. Svět slaví den televize, vznikl i globální TV spot

Televizní společnosti po celém světě oslavují 21. listopad. Na toto datum totiž připadá Světový den televize – média, jehož kořeny sahají více než sto let zpět, a které se i přes nástup internetu těší obrovské pozornosti. V rámci každoroční iniciativy Organizace spojených národů (OSN) se bude po celém světě vysílat a sdílet třicetisekundový spot. Výjimkou samozřejmě nebude ani televizní stanice CNN Prima NEWS.

Vychází magazín CNN Prima NEWS: Zlomové události, rozhovory, reportáže a zajímavosti

CNN Prima NEWS slaví druhé výročí svého vzniku. U této příležitosti rovněž vychází druhé číslo magazínu Rok 2, který přinese to nejlepší z uplynulých dvanácti měsíců. Čtěte reportáže či rozhovory. Dozvíte se také, jak vznikají pořady ve zpravodajské televizi a vše o televizním zákulisí. Magazín vychází v pondělí 2. května, koupit ho můžete v trafice ve vašem okolí.

Prima chystá novinky. Diváci se mohou těšit na pořad DREAM TEAM – Mistři dílny i seriál ZOO

Hned dvě velké novinky připravuje skupina Prima na začátek nového roku. Tou první je originální primácká show DREAM TEAM – Mistři dílny, ve které potečou slzy, pot a možná i krev. Během osmi týdnů vzejde z 12 účastníků hrdina, který má zlaté české ručičky – první mistr dílny! Zbrusu novým pořadem bude i rodinný seriál, který se jmenuje ZOO. V roli hlavních hrdinek se představí Eva Burešová coby Viktorie „Viki“ Janečková, chůva dětí v rodině soudce a také nadějná zpěvačka, a Michaela Pecháčková jako Sidonie Anna Novotná, mladá dědička sklářského impéria, která začne pracovat v zoologické zahradě. Obě mladé dámy spojí dohromady nejen osud, ale i touha jít za svými vlastními sny.

Podzim na Primě ve znamení hvězdných novinek i návratů. Čím program diváky oslní?

Skupina Prima si pro letošní podzim přichystala opravdu hvězdný program. Novinkou mezi seriály je 1. MISE, která představí výcvik dvanácti mladých lékařů určených pro nasazení do prestižního mezinárodního oddílu. Další nový počin je komediální krimiseriál Dvojka na zabití, neméně atraktivní bude i vesnická romance Hvězdy nad hlavou. Co dalšího si pro diváky skupina Prima připravila?