CNN Prima News Masters of Rock

Masters of Rock

Výpis příspěvků ke štítku „Masters of Rock“

Covid coby tichý interpret. Neodradí nás, hlásí návštěvníci festivalů. Co na to imunolog?

13. srpna 2022 08:28

Již od konce června začali Češi utišovat svůj hlad po hudebních festivalech či venkovních divadelních scénách. Pandemii koronaviru mnozí strčili do pomyslné škatulky „neotvírat“ a rozhodli se užít si roky odkládané akce. Přesto se domů někteří vraceli s příznaky koronaviru. Ať už si byli návštěvníci rizika nákazy vědomi, nebo ne, prožitých chvil na eventech, které čítaly i desítky tisíc lidí, nelitují. Imunolog Václav Hořejší navíc míní, že si na vir ve společnosti musíme zvyknout.

Drama na Masters of Rock: Útočník bodl nožem muže do břicha. Napadený skončil v nemocnici

11. července 2022 15:42

Útočník bodl v neděli ráno na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích na Zlínsku muže nožem do břicha. Napadený skončil v nemocnici, útočník v cele. Nyní je podezřelý z pokusu o těžké ublížení na zdraví, za což mu hrozí až desetileté vězení, sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Přesto policisté hodnotí skončený 18. ročník jednoho z největších hudebních festivalů v České republice jako jeden z nejklidnějších.

Dopady zrušení Masters of Rock: Místní živnostníci přijdou o desítky milionů korun

14. července 2020 14:14
Aktualizováno

V těchto dnech měly do Vizovic na Zlínsku směřovat desítky tisíc fanoušků rockové a metalové hudby. Největší festival tvrdé muziky ve střední Evropě Masters of Rock byl ale letos kvůli pandemii koronaviru zrušen. Stejně tak se neuskuteční ani populární festival Trnkobraní, který se měl na stejném místě konat v srpnu. Pro místní živnostníky a spolky to znamená ztráty v řádu desítek milionů korun.