CNN Prima News Matt LeBlanc

Matt LeBlanc

Výpis příspěvků ke štítku „Matt LeBlanc“

Byl součástí naší DNA. Díky tobě se z nás stala rodina, vzkázali Perrymu Rachel a Ross

Seriáloví kolegové z Přátel vzpomínali na zesnulého Matthewa Perryho, který ztvárnil legendárního Chandlera Binga. „Díky tvému srdci jsme ze šesti cizích lidí vytvořili rodinu,“ napsal herec David Schwimmer alias Ross. Poprvé se veřejně vyjádřila také Jennifer Anistonová. Přiznala, že loučení s Matthewem Perrym pro ni bylo nesmírně bolestné, protože „byl součástí našich DNA".

Chandlerova smrt nás zasáhla. Snad potká v nebi své české já, smutní dabéři Přátel

Moc smutná zpráva. Tak se k náhlému úmrtí herce Matthewa Perryho vyjádřili čeští herci a dabéři, kteří propůjčili hlasy svým americkým kolegům ze seriálu Přátelé. Petr Rychlý ve vysílání CNN Prima NEWS připomněl nejen přirozenost Perryho hereckého talentu, ale rovněž i zemřelého kolegu Rostislava Čtvrtlíka, jehož hlasem seriálový Chandler promlouval k českým divákům. „Třeba se tam nahoře potkají a o všem si pokecají,“ nadhodil. Na svém Instagramu vzpomínala i Miriam Chytilová, ta v českém znění zastoupila postavu Rachel ztvárněnou herečkou Jennifer Anistonovou.

Fanoušci Přátel o speciální díl nepřijdou. Perry prozradil, kdy se začne natáčet

Herec Matthew Perry oznámil na svém Twitteru věc, na kterou čekali fanoušci amerického seriálu Přátelé několik měsíců. Očekávaný speciální díl oblíbeného sitcomu se začne natáčet v březnu 2021. Po více než 15 letech se tak na placu opět sejdou herečky Jennifer Aniston, Courteney Cox a Lisa Kudrow s kolegy Matthewem Perrym, Mattem LeBlancem a Davidem Schwimmerem.