Michal David zmizel na svátky a Silvestra „domů“ na Tenerife. Jak tam oslaví Nový rok?

Zpěvák Michal David již tradičně zmizel na Vánoce do tepla. Má totiž dům na Tenerife a hodlá tam strávit i Silvestra. Před odletem ještě stihl natočit vánoční videoklip s Martinou Schindlerovou.

Vánoce ve španělském Tenerife slaví muzikant stejně jako v Česku. „Máme bramborový salát, kapra, šampaňské, polévku. Máme jikry, mlíčí, prostě všechno, takže vidíte, že i na Tenerife se dají udělat české Vánoce,“ popsal Michal David s tím, že vánoční stromeček je bohužel umělý, protože na ostrově žádné vhodné nerostou.

Novoroční předsevzetí si hitmaker raději nedává, protože je prý nikdy nesplnil. A jaký pro něj byl rok 2021? „Pro nás pro všechny byl hodně komplikovaný. Chvíli bylo fajn a pak zase ne. Je to rok, který není z těch nejlepších, tak věřme, že ten další bude lepší,“ doufá David.

Zpěvák na Tenerife zůstane i na Silvestra. Stráví ho v restauraci s přáteli. „Samozřejmě, že bude i zábava a jeden s kamarádů bude tančit i s vysavačem, takže se moc těšíme,“ prozradil David a přidal pozdrav pro fanoušky. „Přeji šťastný Nový rok, hodně zdraví, štěstí a užívejte ten příští rok a doufejme, že bude lepší než ten letošní. Zdraví vás Michal David,“ vzkázal.

Tagy: