dům

Výpis příspěvků ke štítku „dům“

Chalupu Heleny Růžičkové obývá její snacha s vnučkami. Herečka je před smrtí chtěla vydědit

Chalupa ve Slatině na Klatovsku pro herečku Helenu Růžičkovou hodně znamenala. Na sklonku života se do ní odstěhovala natrvalo. Po její smrti připadla bývalé manželce syna Jiřího a vnučkám, se kterými přitom měla velmi komplikovaný vztah a dokonce je chtěla vydědit. Redakce CNN Prima NEWS zjišťovala, jak se nové majitelky o stavení starají.

Na Náchodsku vybuchl dům. Na vině má být vadná fotovoltaika, na místě zasahovali hasiči

Aktualizováno

U výbuchu v domě v Šonově u Nového Města nad Metují zasahovali hasiči z Královéhradeckého kraje. Při explozi na Náchodsku, kterou nejspíše způsobila závada na systému fotovoltaiky, nebyl nikdo uvnitř domu. Kvůli celkovému porušení statiky domu se nikdo nesmí pohybovat vevnitř ani poblíž. Informoval o tom hasičský sbor na sociální síti X. K požáru fotovoltaického systému na střeše firmy vyjížděli v úterý i hasiči v Břeclavi na Moravě.

Fotbalovou legendu Baggia napadli v jeho vile. Mám pár modřin, musím ale překonat strach, řekl

Bývalý italský fotbalista Roberto Baggio se stal ve své vile v noci na pátek terčem lupičů. Podle médií utrpěl držitel Zlatého míče z roku 1993 při přepadení lehké zranění hlavy. V nemocnici mu museli ránu na čele zašít několika stehy. Později prohlásil, že kromě několika modřin v něm událost zanechala mnoho strachu, který musí překonat.