reklama
CNN Prima News Španělsko

Španělsko

Výpis příspěvků ke štítku „Španělsko“

Pláž na Kanárech se stala oblíbeným místem milostných hrátek. Turisté ničí ekosystém

13. listopadu 2021 09:57

Cestovní ruch je pravidelně viněn z toho, že dusí historická města, pokrývá světoznámé památky odpadky a ničí místní život v turisticky oblíbených místech po celém světě. Nyní ale došlo ke vznesení poněkud neobvyklého obvinění. Turisté prý stojí za postupným ničením pláží a přírodní rezervace Evropě, na kterých se oddávají milostným hrátkám.

Bolestivé čekání na Xaviho pokračuje. Barcelona v lize nepochopitelně selhala

6. listopadu 2021 21:31

Krize fotbalové Barcelony pokračuje. Jeden z nejúspěšnějších klubů na světě čeká na výhru ve španělské lize už čtyři zápasy, hráči katalánského giganta naposledy prohospodařili na hřišti Viga tříbrankové poločasové vedení. Barcelona je v tabulce až devátá, vedení už kvůli neuspokojivým výkonům vyměnilo trenéra. Na lavičku usedne legenda klubu Xavi.

Xavi je blízko návratu do Barcelony. Do týmu chce ulovit velké ryby Pogbu a Haalanda

5. listopadu 2021 14:58

Po vyhazovu Ronalda Koemana vyslovila Barcelona jasnou prioritu. Dosadit na volnou trenérskou židli Xaviho – hráčskou legendu Katalánců, která poslední dva roky působí jako kouč v katarském klubu Al-Sadd. Ten s ním napřed smlouvu rozvázat nechtěl, ale nakonec potvrdil, že 41letého exfotbalistu pustí „domů“. Co na bývalého záložníka na Camp Nou čeká?

Reprezentační návrat. Hvězdný Ibrahimovič pomůže Švédům v boji o mistrovství světa

2. listopadu 2021 17:38

Švédští fotbalisté mohou pro závěr kvalifikace mistrovství světa počítat i s uzdraveným útočníkem AC Milán Zlatanem Ibrahimovičem. 40letý veterán figuruje v nominaci na zápasy proti Gruzii a Španělsku, v nichž budou svěřenci Janneho Anderssona hájit první místo ve skupině B. Ibrahimovič hrál za Švédy naposled na jaře, když se do reprezentace vrátil po dlouhých pěti letech.

reklama