CNN Prima News Silvestr

Silvestr

Výpis příspěvků ke štítku „Silvestr“

Vyděšená fenka Jasmínka uběhla 20 kilometrů. Kvůli petardám se ztratilo přes 150 zvířat

3. ledna 2022 07:14

Silvestrovské oslavy jsou sice u konce, po ohlušujících ohňostrojích a petardách ale desítky zmatených psů a koček stále nemohou najít cestu domů. Když už majitelé nevědí kudy kam, spoléhají na sociální sítě a čekají na telefon, že právě jejich mazlíček je v pořádku. CNN Prima NEWS přináší jeden příběh se šťastným koncem.

Teplotní rekordy padají už tři dny po sobě. V neděli v Česku bylo přes 13 °C

2. ledna 2022 19:17

Meteorologové v Česku zaznamenali teplotní rekordy třetí den po sobě. V neděli je hlásila téměř polovina stanic měřících 30 a více let. Nová maxima mají také čtyři místa, kde teplotu zjišťují déle než sto let. Nejtepleji bylo v neděli v Křemži na Českokrumlovsku a Libici nad Doubravou na Havlíčkobrodsku, shodně 13,4 °C. Na svém webu to uvedl Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Jágr se pochlubil silvestrovskou fotkou se svou milou. Dostal ten nejsladší novoroční dárek

1. ledna 2022 19:55

Rok 2021 byl pro některé české sportovce ve znamení velkolepých úspěchů. Mnozí z nich se k vybojovaným medailím a titulům vrátili i ve svých novoročních zdravicích. Judista Lukáš Krpálek poděkoval za přízeň fanoušků, tenistka Kateřina Siniaková popřála vše nejlepší z Austrálie. Hokejista Jaromír Jágr byl zase o něco stručnější a vkročil do roku 2022 s hudlanem od své přítelkyně.