reklama
CNN Prima News Mirek Topolánek

Mirek Topolánek

Výpis příspěvků ke štítku „Mirek Topolánek“

Tolik komunistů není snad ani v KSČM. Lidé si utahují z Pirátů kvůli výrokům Michailidu

5. ledna 2022 22:28

Lidé na sociálních sítích vášnivě rozebírají výroky kandidátky na předsedkyni Pirátů Jany Michailidu. Ta v září mimo jiné otevřeně přiznala, že je přesvědčenou komunistkou, a své kolegy vybízela ke čtení marxistických děl. Její ideologické názory glosoval i europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09) či expremiér Mirek Topolánek. Navzájem se do sebe pustili i členové Pirátské strany.

Topolánek: Volba prezidenta? Chtěl bych ve druhém kole vybírat mezi Kalouskem a Němcovou

4. ledna 2022 22:24

Mirek Topolánek se ve vysílání CNN Prima NEWS rozpovídal o tom, jak by mohly probíhat nadcházející prezidentské volby, které Česko čekají zhruba za rok. Expremiér, který sám v roce 2018 své štěstí v boji o Hrad zkusil, se obává, aby se hlavou státu nestal Andrej Babiš. Líbil by se mu naopak Miroslav Kalousek či Miroslava Němcová.

Dostál končí ve vládním týmu. Nestojí o „kádrování“ od některých Pirátů

13. prosince 2021 21:21

Expert Pirátů na zdravotnické právo Ondřej Dostál ohlásil, že končí ve vládním týmu budoucího kabinetu premiéra Petra Fialy (ODS). Dostála do funkce nominovala koalice PirSTAN. Nové vládě měl radit především v oblasti zdravotnictví. Už před sněmovními volbami se ale začal s Piráty i Starosty názorově rozcházet, a to především ohledně očkování proti nemoci COVID-19.

Topolánek: Zeman je v pořádku, nalezl v sobě negativní vlastnosti. Fiala je klidná síla

28. listopadu 2021 11:19

Petr Fiala je klidná síla, dokáže zvládnout složitý mechanismus vyjednávání mezi pěti stranami, řekl ve vysílání CNN Prima NEWS o budoucím premiérovi bývalý předseda vlády Mirek Topolánek. Celý proces jmenování podle něj prodloužily zdravotní problémy Miloše Zemana. Topolánek ale prohlásil, že v současnosti je prezident plně v pořádku, protože v sobě nalezl negativní vlastnosti.

Topolánek: Pokud vláda nebude schopná dělat bolestné kroky, neměla by nastupovat

19. listopadu 2021 05:43

Novou vládu Petra Fialy (ODS) čekají perné měsíce. Bude se muset prát nejen s pandemií, ale také s cenami energií a inflací. „Pokud ale nebude kabinet schopen konat i bolestivé kroky, neměl by nastupovat k moci,“ řekl bývalý premiér Mirek Topolánek v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Podle exministra financí Miroslava Kalouska stojí za inflací alespoň z poloviny nezodpovědná rozpočtová politika končící vlády Andreje Babiše (ANO).

Topolánek: Pokud je někdo na ventilátoru a neočkoval se, může si za to trochu sám

18. listopadu 2021 23:36

Pokud je někdo na ventilátoru a neočkoval se, může si za to trochu sám, řekl bývalý premiér za ODS Mirek Topolánek v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Exministr financí za TOP 09 Miroslav Kalousek by dokonce v rámci koronavirových opatření nebyl proti zavedení povinného očkování proti nemoci COVID-19. Expremiér Jiří Paroubek (ČSSD) by při zhoršení pandemické situace sáhl po přísnějším rakouském modelu restrikcí.

reklama