reklama
CNN Prima News Mirek Topolánek

Mirek Topolánek

Výpis příspěvků ke štítku „Mirek Topolánek“

Babiš sliboval stovky kilometrů dálnic. Otevřel jich ale méně než kritizovaný Nečas

Dálnice, dálnice, dálnice, znělo heslo hnutí ANO premiéra Andreje Babiše před sněmovními volbami v roce 2017. V tuhle dobu mělo být otevřeno již 280 nových kilometrů dálnic, ale výsledek je nakonec více než čtyřikrát nižší. O něco lepší bilanci měla i vláda premiéra Petra Nečase (ODS), která je přitom za nízkou výstavbu dálnic často kritizována v souvislosti s diskutovaným ministrem dopravy Vítem Bártou (Věci veřejné).

Lockdown si před volbami nikdo nedovolí, tvrdí Hostomský. Virus si nemá kam hrábnout

Počet nakažených koronavirem v Česku opět lehce přibývá, vláda ale ujišťuje, že žádné plošné uzavření například škol už nezavede. Podle biochemika Zdeňka Hostomského si tvrdé kroky nedovolí nikdo z politiků hlavně kvůli blížícím se volbám. V pořadu Co Čech, to politik! Na CNN Prima NEWS se s bývalým premiérem Mirkem Topolánkem shodli, že covid by neměl být zásadním volebním tématem.

Topolánek: Babiš by měl pykat za to, co provedl našemu státu. Rodina do kampaně nepatří

Babiš má pykat za své činy a zodpovídat se za vedení státu, ale rodinné problémy do kampaně nepatří. V pořadu Co Čech, to politik! Na CNN Prima NEWS to řekl bývalý premiér Mirek Topolánek. Reagoval tak na start kampaně hnutí ANO, na který vtrhnul syn českého premiéra Andrej Babiš mladší. Podobně jako Topolánek reagovali i další hosté pořadu, biochemik Zdeněk Hostomský a římskokatolický kněz polské národnosti Zbigniew Czendlik.

Bývalí politici v zákulisí: Pobavil je drzý „Klaus v sukni“, zmátl je Filip se Sputnikem

Předvolební debatu 50 dní do voleb na CNN Prima NEWS opět komentovali političtí matadoři. Ne vše ale bylo vyřčeno na televizních obrazovkách, v zákulisí padlo několik poznámek na konto přítomných zástupců politických stran, kteří se na podzim ucházejí o hlasy voličů. Kteří diskutéři je dokázali zaujmout, kdo je během debaty pobavil a nad čím naopak zmateně kroutili hlavou?

Věštec Topolánek, Šlachtův účes a hádka o migraci. Nejlepší hlášky z 50 dní do voleb

Emoce, hádky i vtipné narážky. Velká debata 50 dní do voleb na CNN Prima NEWS nabídla nejen střet opozičních a vládních zástupců, ale i názory ostřílených bývalých politiků. Tématy byly nový předvolební průzkum, migrace, vysoké ceny nebo očkování proti covidu. Redakce CNN Prima NEWS vybrala nejsilnější či nejvtipnější výroky z tříhodinového politického maratonu.

Svoboda: Šlachta chce zavírat, ale neříká koho. Do karet mu hraje, že je v politice nový

Robert Šlachta ve své kampani nikoho neuráží, jen říká, že chce všechny zavřít. Ve speciálním vysílání 50 dní do voleb na CNN Prima NEWS se na tom shodli bývalý tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza a exministr zahraničí Cyril Svoboda. Šlachtovi podle nich hraje do karet i fakt, že je na politické scéně nový a nemá na sobě žádný škraloup z doby strávené ve Sněmovně.

Zuzance bych doporučil, aby neskákala lidem do řeči. Topolánek zpražil šéfku Trikolóry

Chování šéfky Trikolóry Zuzany Majerové Zahradníkové ve speciálním vysílání 50 dní do voleb na CNN Prima NEWS pobouřilo experty i další hosty ve studiu. Bývalý premiér Mirek Topolánek její neustálé skákání do řeči zejména ministru vnitra Janu Hamáčkovi (ČSSD) nevydržel, a když dostal prostor na reakce, dal své rozhořčení z vedlejšího studia jasně najevo. Robert Šlachta (Přísaha), který dostal místo přímo vedle Zahradníkové, si pak posteskl, že se kvůli neustálému máchání rukama musel posunout.

reklama