Ty prostě zemřeš, křičela dívka a šlapala vrstevnici na hlavu. Brutální útok v Ústí má dohru

Dívku podezřelou z brutálního napadení o dva roky starší známé policisté obvinili z trestného činu výtržnictví a ublížení na zdraví. Incident se stal v Ústí nad Labem. Čeká se ještě na znalecký posudek. Pokud potvrdí, že mohla dívka narozená v roce 2005 utrpět těžkou újmu na zdraví, bude případ překvalifikován na závažnější trestný čin. V pátek to uvedla mluvčí ústecké policie Veronika Hyšplerová.

Z útoku byl pořízen videozáznam, který se objevil na sociálních sítích. Na videu jsou zachycené záběry, jak obviněná do ležící dívky kope a šlape jí na hlavu, zatímco ji oběť prosí, aby to nedělala. Z videa je patrné, že další lidé napadení sledují. Podle informací CNN Prima NEWS se útok odehrál v neděli v parku v Krásném Březně v Ústí nad Labem.

ČTĚTE TAKÉ: Smrt mladíka po zákroku policisty v Uherském Brodě. Strážci zákona hrozí šest let vězení

Na začátku videa dvě dívky stojí proti sobě. Náhle jedna z nich začne druhou fackovat a o chvíli později ji shodí na zem. Pak už následuje něco, co mohou lidé vidět nanejvýš v zápasnickém ringu.

Napadená dostává tvrdé údery do slabin a do hlavy. „Ne, prosím, nech mě. Prosím, moje hlava,“ žadoní napadená dívka. Útočnice svou oběť tahá za vlasy, kope ji do obličeje a šlape jí na hlavu. „Ne, ty prostě umřeš,“ reaguje agresivní útočnice.

Policie zraněnou dívku hledala, poté, co ji vypátrala, byla převezena na vyšetření do Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Útočící ženu policie dopadla hned.

Tagy: