reklama
CNN Prima News mladík

mladík

Výpis příspěvků ke štítku „mladík“

Vešel do obchodu a začalo peklo. Čtrnáctiletý mladík zastřelil tři chlapce, dalšího zranil

30. prosince 2021 13:44

V pondělí Texasem otřásla děsivá zpráva. Teprve 14letý chlapec, kterého policisté identifikovali jako Abela Eliase Acostu, je obviněn ze střelby v obchodě u benzinové pumpy v Garlandu. Při svém řádění usmrtil tři dospívající chlapce, čtvrtý, kterého zranil, byl v kritickém stavu převezen do nemocnice. Policisté po střelci nyní pátrají. Jeho otec Richard Acosta se úřadům již přihlásil, svému synovi při činu pomáhal.

Jsem Darth Jones a zavraždím královnu. Muž zadržený ve Windsoru natočil mrazivé video

27. prosince 2021 19:45

Mladík zadržený v sobotu po vniknutí na pozemek hradu Windsor, v němž tráví svátky britská královna Alžběta II., je držen ve vazbě na základě zákona o duševním zdraví. Krátce předtím, než došlo k incidentu ve Windsoru, se na sociálních sítích objevilo video, v němž neznámý muž vyhrožuje, že zavraždí královnu. Podle informací deníku The Sun by dotyčným měl být právě 19letý mladík, kterého dopadla policie.

Útok na královnu Alžbětu II.: Na hrad Windsor pronikl ozbrojený muž, policie ho zatkla

25. prosince 2021 17:29

Britská policie v sobotu zatkla 19letého údajně ozbrojeného muže, který pronikl na pozemky hradu Windsor. Informovala o tom zpravodajská televize Sky News. V sídle nedaleko Londýna tráví Vánoce královna Alžběta II. Podle policie muž nepronikl do žádné z budov a během několika chvil byly spuštěny příslušné bezpečnostní procesy.

Agresor ve Dvoře Králové zbil mladého muže. Pak nožem hrozil teenagerům

9. listopadu 2021 21:36

Zajímavé vyústění mělo loupežné přepadení ve Dvoře Králové nad Labem a potyčka mezi agresivním mužem s nožem a mladíky nedaleko. Ukázalo se, že pachatel je stejný, vždy vyhrožoval pobodáním. Navíc šlo o odsouzeného, který se od policistů dozvěděl, že měl nastoupit na 14měsíční trest za krádeže. Teď si zřejmě odsedí trest vyšší. Oloupeného teenagera zmlátil tak, že musel být převezen do nemocnice.

Alkoholický rekord roku. Mladík v Brně nadýchal přes 5,5 promile a šokoval strážníky

9. listopadu 2021 07:36

Brněnští strážníci se už několikrát přesvědčili o tom, že někteří navyklí lidé dokáží fungovat i při smrtelně nebezpečných hladinách alkoholu v těle. Letošní pomyslný rekordman, který po potyčce s jiným mužem spadl a rozbil si hlavu, také s hlídkou dokázal komunikovat. Když ale následně dýchnul do přístroje, nestačili se příslušníci zákona a záchranáři divit.

reklama