reklama

Mozek se snažím používat co nejčastěji. Krásu, když něco potřebuju, směje se Abbasová

Je výhodnější být v životě krásná, nebo chytrá? A co víc obdivovat u mužů? To jsou otázky, které trápí celé generace žen. Přečtěte si, co si o tom myslí půvabné herečky Lejla Abbasová, Nela Boudová a Lenka Krobotová.

reklama

S těmito dámami se reportéři Showtimu setkali na místě plném her zaměřených na inteligenci. A tak se otázka na krásu versus IQ nabízela sama. „Myslím si, že obzvlášť v dnešní době by mnoho žen řeklo, že krása se dá dotáhnout, ale hlavu nedotáhnete. Právě inteligence dělá tu ženskou hlavu krásnou,“ uvedla v pořadu Showtime moderátorka Abbasová.

Podle herečky Krobotkové, kterou si mohou mnozí pamatovat z filmů Karamazovi či Jedna ruka netleská, je ideální, když se snoubí krása i um. „I když jsou muži, které nezajímá, co má ženská v hlavě, je dobré, když ženy ví o svých kvalitách a umí s nimi pracovat,“ řekla Krobotová.

A které kvality v životě nejraději využívá herečka Nela Boudová? „Pro mě je to ženská a mužská energie, přičemž tu ženskou dnes využívám vědomě, podle toho, kdy to potřebuji. Naopak dříve jsem využívala spíše mužskou energii. Všechno jsem řešila hlavou a silou a nyní si myslím, že je ideální stav, když to má člověk půl na půl,“ přiznala Boudová.

Nejvíce mě tankuje hlava a humor

„Krásu používám často doma, když něco potřebuji. Ale už je mi to málo platné, protože jsem dost okoukaná,“ směje se Abbasová. „Mozek, ten se snažím používat co nejčastěji,“ řekla.

A co dámy zaujme u mužů na první pohled? „U lidí mě nejvíce zajímá, jaká je to osobnost. Jestli je člověk zajímavý a má charisma. Ale stejně tak je podstatné, abych si ho měla za co vážit,“ popsala Krobotová.

Podle Abbasové je naopak důležitý i vzhled, i když jak sama říká, občas ani ten nepomůže. „Lhala bych, kdybych řekla, že mě nezaujme hezký chlap. Na druhou stranu jsem zažila tolik pěkných chlapů, se kterými se nedalo vydržet v jedné místnosti. Nejvíce mě tankuje hlava a také humor,“ uvedla známá moderátorka.

Tagy:
moderátorka krása SHOWTIME herečka Nela Boudová Lenka Krobotová Lejla Abbasová

Hlavní zprávy

Dělám, co považuji za správné, hají Vojtěch svůj návrh povinného očkování

Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO) navrhl v pondělí vládě povinné očkování proti covidu pro zdravotníky, vojáky, policisty, hasiče i lidi starší 60 let. Taková vyhláška by měla platit od 1. března 2022. Je ale možné, že budoucí vláda premiéra Petra Fialy (ODS) takové rozhodnutí zruší. „Může se stát, že nám to pak AntiCovid tým zruší. Já teď ale činím to, co myslím, že je správné,“ vysvětloval končící ministr v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Babiš prezidentem? Pokládat věnce a pronášet projevy by ho asi nebavilo, míní politolog

Andrej Babiš (ANO) má největší šanci stát se prezidentem České republiky. Pokud by se volby uskutečnily teď, dosluhující premiér by v druhém kole o funkci hlavy státu stál proti generálovi Petru Pavlovi, tvrdí průzkum agentury Median pro deník MF Dnes. „Babiš by musel po zvolení hodně klást věnce a pronášet projevy, to by ho asi tolik nebavilo. Ale zase by mohl být dál ve vysoké politice,“ zpochybňoval kandidaturu šéfa ANO v pořadu 360° na CNN Prima NEWS politolog Lukáš Jelínek.

Válek chce vyměnit hlavní hygieničku. Svrčinová by se měla starat o jídlo ve školách

Budoucí ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) chce změnu na postu hlavní hygieničky. Nepočítá s tím, že by tuto funkci nadále zastávala Pavla Svrčinová. Je odbornice na výživu, a měla by se tedy na ni zaměřit. S odkazem na mluvčího TOP 09 a AntiCovid týmu koalice Spolu Vladana Vaňka to napsal Deník N. Kdo by měl Svrčinovou nahradit, Vaněk nesdělil. Na dotaz podle webu nereagoval ani Válek.

reklama

Domácí zpravodajství

Ledecký k Prymulovi: Mám s vámi problém. Doporučujete opatření, přitom na nich vyděláváte

Na kamarádství to nevypadá. Hudebník Janek Ledecký se v pořadu Co Čech, to politik! televize CNN Prima NEWS postavil exministrovi zdravotnictví Romanu Prymulovi. Na epidemiologovi mu vadí, že doporučuje opatření jako jsou testy a vakcinace, a přitom na tom zároveň vydělává. Podle Prymuly to ale není pravda. Exministr zdůraznil, že ve střetu zájmů není.

reklama