reklama

Muž v Indii zavraždil svoji manželku. S její hlavou se šel přiznat na policii

Naprosto neuvěřitelný pohled se naskytl obyvatelům čtvrti Neta Nagar v severoindickém státě Uttarpradéš. Po ulici totiž šel zakrvácený muž, který v jedné ruce držel za vlasy hlavu svojí manželky, v druhé vražednou zbraň, a šel se přiznat na policii. Svědci jeho „procházku“ natočili.

reklama

Podle policie Ind Chinnar Yadav během vyhrocené hádky zaútočil na svoji manželku Vimlu, zabil ji a sťal. Po tomto incidentu byl Yadav natočen, jak kráčí po ulici s odříznutou hlavou své ženy na místní policejní stanici. Stalo se tak 9. října, média o tom ale informovala až s odstupem.

Předpokládá se, že muž také zranil během útoku svého souseda. Jeho a Vimlu totiž obvinil z nevěry, píše britský portál The Sun.

Asistent náčelníka tamní policie Mahendra Pratap Chauhan k případu řekl: „Po ostré hádce obviněný zaútočil na svou ženu ostrou zbraní, zabil ji a poté sťal. Následně odnesl useknutou hlavu své ženy na policejní stanici v Baberu, kde se vzdal.“

Yadav byl pochopitelně zatčen a policisté zabavili vražednou zbraň, kterou přinesl s sebou.

K tématu

Další hlavní zprávy

Školství

Maturity budou letos lehčí, odpadne sloh z češtiny i cizího jazyka

Maturity budou letos lehčí, odpadne sloh z češtiny i cizího jazyka

U maturitních zkoušek se letos podobně jako loni zruší písemné práce z povinné češtiny a cizích jazyků. Ústní zkoušky ve školách zůstanou povinné. Didaktické testy se na jaře budou konat v plánovaných termínech, na testy z jazyků bude o deset minut delší čas a na test z matematiky o 15 minut. Na tiskové konferenci to ve čtvrtek oznámil ministr školství Robert Plaga (za ANO).

Vláda

Co Česku hrozí? Zákaz vycházení, omezení pohybu jen na bydliště i konec služebních cest

Co Česku hrozí? Zákaz vycházení, omezení pohybu jen na bydliště i konec služebních cest

Zákaz vycházení, omezení pohybu na určité kilometry, zákaz cestování na hory nebo zrušení možnosti ubytování v hotelech přes služební cesty. To vše jsou podle informací CNN Prima NEWS varianty, které vláda zvažuje jako tvrdší zpřísnění. Návrhy má připravit každý z ministrů Babišovy vlády a na stole ministra zdravotnictví Jana Blatného by se měly sejít do 12. hodiny.

Bolestivé očkování a hrozba zánětu. Miliony objednaných stříkaček z Číny nejsou vhodné
Česko je už půlku ledna na čtvrtém stupni PES, vláda ale projedná zpřísnění opatření
Babišův poradce: Stres kolem nedostatku vakcíny? Až dorazí, může to být třikrát horší
reklama
reklama
Novotný zaútočil na Klause ml. kvůli rouškám: To, co předvádí váš otec, je zločin

360°

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama