reklama

Muž v Indii zavraždil svoji manželku. S její hlavou se šel přiznat na policii

Naprosto neuvěřitelný pohled se naskytl obyvatelům čtvrti Neta Nagar v severoindickém státě Uttarpradéš. Po ulici totiž šel zakrvácený muž, který v jedné ruce držel za vlasy hlavu svojí manželky, v druhé vražednou zbraň, a šel se přiznat na policii. Svědci jeho „procházku“ natočili.

reklama

Podle policie Ind Chinnar Yadav během vyhrocené hádky zaútočil na svoji manželku Vimlu, zabil ji a sťal. Po tomto incidentu byl Yadav natočen, jak kráčí po ulici s odříznutou hlavou své ženy na místní policejní stanici. Stalo se tak 9. října, média o tom ale informovala až s odstupem.

Předpokládá se, že muž také zranil během útoku svého souseda. Jeho a Vimlu totiž obvinil z nevěry, píše britský portál The Sun.

Asistent náčelníka tamní policie Mahendra Pratap Chauhan k případu řekl: „Po ostré hádce obviněný zaútočil na svou ženu ostrou zbraní, zabil ji a poté sťal. Následně odnesl useknutou hlavu své ženy na policejní stanici v Baberu, kde se vzdal.“

Yadav byl pochopitelně zatčen a policisté zabavili vražednou zbraň, kterou přinesl s sebou.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

Jaroslav Faltýnek poslechne Babiše a kvůli schůzce v restauraci skončí ve vedení ANO

Jaroslav Faltýnek poslechne Babiše a kvůli schůzce v restauraci skončí ve vedení ANO

První místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek bude na svůj post ve straně rezignovat. CNN Prima NEWS to potvrdil důvěryhodný zdroj ze Sněmovny. K rezignaci Faltýnka vyzval šéf hnutí a premiér Andrej Babiš poté, co se Faltýnek sešel ve středu večer v restauraci na Vyšehradě s ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou (za ANO). Ten má na svůj post podle výzvy Babiše rezignovat také.

reklama
Vláda ruinuje státní kasu. Exprezident Klaus: Hlavním viníkem je ministryně Maláčová
reklama
reklama
Děláte si z nás srandu? Rezignujte! Lidé se na sociálních sítích ostře pustili do Prymuly

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Organizátor protestu: Vláda se snaží do davu nasadit provokatéry, magistrát vyhrožuje
Další články
reklama
reklama