hlava

Výpis příspěvků ke štítku „hlava“

Hororový konec sousedské pře: Útočník uřízl ženě hlavu kvůli květinám, přinesl ji do hospody

48letý muž ve Filipínách po zdánlivě bezvýznamné hádce uřízl své starší sousedce hlavu, přičemž použil nůž připomínající mačetu. Spor měl podle policie vzniknout kvůli květinám před ženiným domem. Útočník se bezprostředně po konfliktu odebral za svými přáteli, ale po chvíli se za ní vrátil a po vraždě její hlavu přinesl do baru. O incidentu informovala filipínská stanice GMA Network.

Usekneme hlavu hada. Izraelský ministr důrazně varuje Írán a hrozí smetením z povrchu zemského

Pokud se Hizballáh připojí k Hamásu a vstoupí do války s Izraelem, usekneme hlavu íránského hada. V rozhovoru pro Daily Mail to řekl izraelský ministr ekonomiky a průmyslu Nir Barkat. Důrazně tak varoval íránské vůdce. Teherán, který je považován za úhlavního nepřítele Jeruzaléma, dlouhodobě podporuje Hizballáh. Toto libanonské hnutí se připojilo k úsilí palestinského Hamásu a židovský stát čím dál častěji ostřeluje. Napětí na území severního Izraele a jižního Libanonu roste každým dnem.

Vyskočil z letadla, na pole dopadlo jen tělo bez hlavy. Parašutistovi ji sťalo křídlo

Měl na kontě 226 seskoků, ten poslední z července 2018 se však parašutistovi Nicolasovi Galyovi stal osudným. Jak vyplynulo z nyní probíhajícího soudního procesu, pouhých 20 vteřin po seskoku na jihu Francie narazil ve wingsuit obleku do křídla, které mu setnulo hlavu. Na vině je podle soudu pilot Alain C., který se strojem ve výšce zhruba 4,4 kilometrů rychle sestoupil. Teď čelí obvinění z neúmyslného zabití.

Útok na snoubenku? Sekerou se bila sama, pak jsem jí omylem spadl na hlavu, líčil Ján soudu

Obžalovaný 29letý Ján H. znovu stanul před soudem. Muž, který je obviněn z pokusu o vraždu, měl v květnu minulého roku brutálně zbít svou snoubenku. Před soudcem se hájil tím, že si závažná zranění žena způsobila sama. Tvrdil, že se tupou stranou sekery sama bila a nakonec jí „nešťastnou náhodou“ kolenem spadl na hlavu. Úsměv, který si po dobu líčení v minulosti udržoval, tentokrát zmizel. Soudní znalec jeho vysvětlení vyvrátil.

Nové informace o zdraví nadějného hokejisty. Kosův agent promluvil o následcích faulu

Velký strach střídá úleva. Zranění české hokejové naděje Jakuba Kose nejsou natolik vážná, že by mladému sportovci musela způsobit zdravotní komplikace. Podle agenta Marka Vorla mladík mluví i chodí normálně. Původní obavy, že by medailista z juniorského mistrovství světa mohl po tvrdém naražení na mantinel ochrnout, se nenaplnily. Dokonce by prý v blízké době mohl začít znovu trénovat. Několik hokejistů v minulosti ale takové štěstí nemělo.

Drsný pád na hlavu a bezvědomí. Kolem bezvládného atleta slavil soupeř, schytal kritiku

Halové mistrovství Evropy v tureckém Istanbulu mělo děsivé zakončení. Dvaadvacetiletý Španěl Enrique Llopis zakopl při nedělním finále na šedesát metrů na poslední překážce a utrpěl ošklivé poranění hlavy, po němž se octl v bezvědomí. Kolem jeho bezvládného těla slavil zlato švýcarský soupeř. Podle španělské atletické federace je mladý atlet v pořádku a byl v pondělí propuštěn z nemocnice.

Policisté odhalili totožnost bezhlavého muže. Tělo našli v Berounce, žádají o pomoc

Zavražděným mužem, jehož tělo se našlo 12. ledna v Berounce na okraji Plzně, byl 32letý cizinec. Informovala o tom policejní mluvčí Dagmar Brožová. Policie nyní zveřejnila jeho fotografie a prosí svědky, kteří muže naposledy viděli, byli s ním v kontaktu nebo ho případně s někým viděli, aby se ozvali na bezplatnou tísňovou linku 158 nebo na kteroukoli policejní služebnu. Svědectví by kriminalistům mohlo výrazně pomoci při objasňování tohoto případu, uvedla Brožová.