Na obrazovky míří nová televizní show. Pod maskou se může ukrývat zpěvák i sportovec

Již tuto neděli začíná na Primě nový zábavný pořad Zlatá maska. Tento formát televizní show sklízí ve světe mimořádný úspěch a míří i na naše obrazovky. Pro maximální divácký zážitek se natáčelo mimo Česko a identitu soutěžících znají jen dva lidi na celém světě.

Již podle názvu budou hrát v zábavné show velkou roli masky, za kterými se budou ukrývat veřejné známé české a slovenské osobnosti. Dokonale zamaskovaní a se zkreslenými hlasy vás budou bavit každý nedělní večer.

V pěveckém klání si to rozdá dvanáct soutěžících. Někteří z nich předtím vůbec nezpívali. Pořad se natáčel v přísném utajení v Maďarsku. Cíl je ale už asi každému jasný –⁠ odhalit, kdo se nachází pod maskou. Ostatně to ví jen dva lidi na světě.

Uhodnout, kdo se skrývá v kostýmu, je úkol pro hvězdné detektivy. Pokud si říkáte, že je tohle práce snů a podle zpěvu je jednoduché odhalit, o koho jde, není tomu tak. Oblafnout je prý může každý, když ví, jak na to.

„Třeba u operního pěvce to jde jednoduše. To si člověk hodí knedlík do krku a změní vám to hlas,“ řekla Marta Jandová, která hned názorně ukázala, jak to umí jinak. Představila se šmoulím hlasem, který by asi nikdo k Martě nikdy nepřidal. Každý díl vypadne ze show jeden soutěžící a vy tak konečně odhalíte jeho identitu. Zlatá maska startuje už tuhle neděli na Primě, a to hned po Showtime.

Podívejte se na ukázku a zjistěte, kdo usedne na místo hvězdného detektiva:

Tagy: