reklama
CNN Prima News TV pořad

TV pořad

Výpis příspěvků ke štítku „TV pořad“

Slavné trio se vrací zpět na obrazovky. Chybět nebudou ani narážky na koronavirus

17. července 2021 12:49

The Grand Tour včele s Jeremym Clarksonem, Richardem Hammondem a Jamesem Mayem se po delší pauze vrací zpět na obrazovky. Dvoudílný speciál „Lochdown“ byl, jak název napovídá, natáčen během lockdownu na území Skotska. Slavné moderátorské trio sem však zavítalo trochu nečekaně s americkými vozy ze 70. let. Již tradičně se pak dočkáme řady demolic, naschválů a tentokrát nebudou chybět ani časté narážky směrem k pandemii koronaviru.

Langmajer: Pochyboval jsem o sobě a kvůli sexu si objednal i cvičitelku. Co pomohlo?

15. června 2021 14:49

„Kolem padesátky jsem měl období, kdy jsem začal pochybovat sám o sobě. A projevilo se to i v intimním životě.“ V pořadu 7 pádů Honzy Dědka to řekl herec Jiří Langmajer. Spolu s ním vystoupila jeho manželka Adéla Gondíková, dalšími hosty byli herec Vojtěch Kotek, zpěvák Jindra Polák a oštěpařka Nikola Ogrodníková. Celý rozhovor můžete sledovat v úterý od 21:35 na Primě.

Drogy, alkohol a rasismus za smrtí Diany. Princ Harry opět šokoval u Oprah

21. května 2021 08:53

Princ Harry v další otevřené zpovědi s Oprah Winfreyovou odhalil, že se mu rodina snažila zabránit v odchodu z Velké Británie. A to i přesto, že věděla, že má Meghan sebevražedné myšlenky. Situace kolem jeho manželky mu prý připomínala matčiny poslední dny a historie se dle něj opakovala. Princ také popsal, jak žal po smrti Diany přebíjel alkoholem nebo drogami a že mu pomohla terapie, informoval web Daily Mail.

Sledujte ZÁZNAM 360° s novým ministrem zahraničí Kulhánkem: Jaké budou další kroky vůči Rusku?

21. dubna 2021 19:36

Novým ministrem zahraničí se ve středu stal Jakub Kulhánek (ČSSD). Ten tak zaujal post po odvolaném Tomáši Petříčkovi (ČSSD). Jak se staví ke kauze výbuchu ve Vrběticích? Plánuje nějaké změny v zahraniční politice? Na tyto a další otázky bude odpovídat od 20:15 v pořadu 360° na CNN Prima NEWS. Rozhovor můžete sledovat živě v tomto článku.

Sledujte ZÁZNAM Partiie s Rychetským. Proč se podle něj svoboda po covidu jen tak nevrátí?

2. dubna 2021 13:58

Hostem speciální Partie Terezie Tománkové na velikonoční neděli je předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, podle něhož vláda ztrácí důvěru neuváženými kroky v boji s covidem. Co mu nejvíc vadí a co považuje za komické? Sledujte aktuální a otevřený rozhovor o tom, proč se nebude svoboda po krizi způsobené koronavirem vracet snadno.

reklama