CNN Prima News TV pořad

TV pořad

Výpis příspěvků ke štítku „TV pořad“

Místo partnera vsadila Hanychová na bratra. Jsem na něj hrozně pyšná, vychválila ho

17. října 2022 17:43

V sedmém díle show Můj muž to dokáže o sto tisíc korun bojovali manželé Sisa Sklovská a Juraj Lelkeš, Maroš Kramár s dcerou Tamarou, Dana Morávková s kolegou Janem Čenským a Agáta Hanychová, která před partnerem dala v soutěži přednost bratrovi Cyrilovi a dobře věděla proč. Show Můj muž to dokáže sledujte každý pátek od 20:15 na Primě.

Prosím vás, Kalousek lže, zas je ožralý. Imitátor Jablonský si střílel z českých politiků

11. srpna 2022 18:41

Diváci úterní talkshow 7 pádů Honzy Dědka, která se tentokrát točila na zámku Nelahozeves, měli o zábavu vskutku postaráno. Jedním z hostů byl totiž imitátor Petr Jablonský, který jim nejen vyprávěl vtípky hlasy pohádkových velikánů, ale dokonce si připravil i novodobou pohádku O perníkové chaloupce. Tu pak předčítal hlasy známých politiků.

Písařovicová a Brzobohatý v pořadu Inkognito. Jak to šlo novému páru na place?

14. dubna 2022 16:29

V nové epizodě zábavného pořadu Inkognito mezi hádající usedne Daniela Písařovicová. Společnost jí bude dělat kromě známých šprýmařů Jakuba Prachaře, Richarda Genzera a Libora Boučka, také její údajný nový partner Ondřej Gregor Brzobohatý. Jak to novému páru na place šlo? Dívejte se na Primě v 21:35, pořad Inkognito začíná hned po seriálu ZOO.

Jágr si k oslavě padesátky pozval na Primu svoje ex. Detaily speciálu prozradil Bouček

7. února 2022 07:42

Legenda českého hokeje Jaromír Jágr brzy oslaví padesátiny. K této příležitosti natočila televize Prima jako jediná s oslavencem speciální show Máme rádi Jardu! V adaptaci oblíbeného zábavného pořadu oslaví své kulatiny po boku přátel, ale i bývalých partnerek – Ivy Kubelkové a Inny Puhajkové. Ty prošly jeho výběrem a společně usilovali o sladkou odměnu. Speciál stanice Prima uvede v pátek 11. února v hlavním vysílacím čase, tedy ve 20:15.

Koho do čela Pirátů? Volil bych mezi Bartošem a Wagenknechtem, říká právník Dostál

7. ledna 2022 07:13

Ve volbě předsedy Pirátské strany se právník Ondřej Dostál bude rozhodovat mezi dosavadním šéfem Ivanem Bartošem a senátorem Lukášem Wagenknechtem. Sdělil to v pořadu K věci na CNN Prima NEWS. Coby podporovatel účasti Pirátů ve vládě naznačil, že by se mu naopak nelíbil směr, který nastínila Jana Michailidu – další adeptka na předsednické křeslo. Podotkl, že kdyby se výrazně změnila pirátská politika, musel by rovněž přehodnotit své členství.

Meghan mňoukala před zkoprnělými prodavači. Za svůj výstup schytala ostrou kritiku

19. listopadu 2021 21:09

Uživatelé sociálních sítí si dobírají vévodkyni Meghan Markleovou, která v pátek vystoupila v televizní show americké moderátorky Ellen DeGeneresové. Bývalá herečka se snažila divákům předvést bezstarostnější stránku své povahy, kterou se prý odlišuje od královské rodiny. Podle kritiků se však svým chováním ztrapnila.