CNN Prima News náboj

náboj

Výpis příspěvků ke štítku „náboj“

Poslal kulku Babišové, pak si podřezal žíly. Úspěšný vědec žil v luxusním mrakodrapu

3. února 2023 13:40

Nechtěl, aby se Andrej Babiš (ANO) stal prezidentem, a sebevraždu plánoval delší dobu. Tak popisují známí úspěšného biochemika Davida S., který je podle informací webu iDnes autorem výhrůžného dopisu s nábojnicí pro Moniku Babišovou. Poté, co vzkaz manželce politika poslal, si podřezat žíly. Údajně ho trápily zdravotní komplikace a rodinné problémy.

Náboj zaslaný Monice Babišové vyšetřuje policie jako nebezpečné vyhrožování. Přišel z Brna

24. ledna 2023 12:33

Náboj v dopise pro manželku Andreje Babiše (ANO) Moniku policie vyšetřuje jako možné nebezpečné vyhrožování. Nyní pokračují další zkoumání znalců. Zatím není možné potvrdit, zda v dopise byl ostrý náboj ani co bylo obsahem dopisu, řekl v úterý novinářům náměstek středočeského policejního ředitele Ondřej Smotlacha. Oznámení prezidentského kandidáta Babiše, že obdržel dopis s ostrým nábojem adresovaný jeho manželce, prověřuje policie od soboty.

Kde se vzal ostrý náboj? Asi jde o selhání jednotlivce, říká spoluproducent filmu Jákl

22. října 2021 23:34

Celý svět šokovala tragédie, která se odehrála během natáčení amerického westernu Rust v Novém Mexiku. Americký herec Alec Baldwin nešťastnou náhodou zastřelil hlavní kameramanku Halynu Hutchinsovou a postřelil režiséra filmu Joela Souzu. V rekvizitní zbrani se totiž nacházel jeden ostrý náboj. Ze situace je zdrcený i český producent Petr Jákl, který na tvorbě filmu spolupracuje.