CNN Prima News narození dítěte

narození dítěte

Výpis příspěvků ke štítku „narození dítěte“

Kritizovaný Hancko našel zastání i u švagrové Plíškové: Co je víc než narození dítěte?

4. června 2022 18:12

Nechtěl přijít o porod ani první společné dny s čerstvě narozeným synem Adamem. A tak se fotbalista Sparty Dávid Hancko omluvil ze srazu slovenské reprezentace, na který byl nominovaný. I vzhledem k tomu, že Slováky nečekaly a nečekají zvlášť prestižní a důležité zápasy, dala se absence na první pohled brát jako zcela pochopitelná. Ovšem u východních sousedů se dočkal rozporuplných slov. Na ně reagovala sestra Hanckovy partnerky Karolína Plíšková.

Kauza kvůli porodu Plíškové. Hancko ho upřednostnil před repre, popudil nejen trenéra

3. června 2022 17:07

Že je narození dítěte jedním z nejdůležitějších okamžiků života a vše ostatní má ustoupit do pozadí? Trenér národního fotbalového týmu Slovenska Štefan Tarkovič by nesouhlasil. Před zápasy s Běloruskem, Kazachstánem a Ázerbájdžánem kroutil hlavou nad tím, že sparťanský stoper Dávid Hancko upřednostnil porod své manželky – tenistky Kristýny Plíškové – před reprezentačním srazem.

Náplast po špatné sezoně. Opoře Sparty se narodil syn, gratulovala řada sportovních hvězd

31. května 2022 23:44

Po nepovedené sezoně v dresu pražské Sparty má slovenský fotbalový obránce Dávid Hancko přeci jen důvod k radosti. S manželkou, českou tenistkou Kristýnou (rozenou Plíškovou), se jim v úterý narodil syn Adam. Hancko to oznámil na Instagramu a s gratulacemi ihned přispěchali slavné sportovní osobnosti i fotbalistův zaměstnavatel.

Budete potřebovat hlídání? Dejte vědět. Hvězdy šoubyznysu gratulují Marešovým k miminku

11. března 2022 08:16

Leoš Mareš teprve před několika hodinami oznámil, že s manželkou Monikou přivítali na svět vytouženého potomka, a už se začaly sypat gratulace. K novorozené holčičce zamilovanému páru pogratulovali jeho kolegové Patrik Hezucký, Libor Bouček i Kateřina Říhová. Hodně zdraví miminku i novopečené mamince popřály také tisíce fanoušků.

Strach o Rockyho: Covid Vémolově Lele zkomplikoval porod, s Karlosem teď spát nebude

4. prosince 2021 21:10

Partnerka Karlose „Terminátora“ Vémoly Lela Ceterová ve středu porodila malého Rockyho. Jenže nic se neobešlo bez komplikací. Pár dní před nástupem maminky do nemocnice dostali novopečení rodiče covid. Ceterová v sobotu v živém vysílání na Instagramu popsala, že žila ve stresu a beznaději. Domů se vrací v neděli, se svým partnerem ale nemůže spát v jedné místnosti.