Hvězdnému zpěvákovi ruply nervy. Při koncertě vulgárně zpražil hlučnou fanynku, ukazuje video

Slavnému americkému zpěvákovi Richardu Marxovi ruply nervy. Na koncertě v Port Chesteru ve státě New York mu došla trpělivost s hlučnou fanynkou a ženu zasypal nadávkami. Doporučil jí, aby se naučila chovat. Od davu sklidil pochvalné ovace.

Poprockový zpěvák Richard Marx hrál na akustickém turné s hudebníkem Rickem Springfieldem. Jejich poslední zastávka v Port Chesteru však pro ně nebyla příliš příjemná. Při hitu Angelia je vyrušovala hlasitým pokřikováním fanynka.

ČTĚTE TAKÉ: Zpěvák Daniel Hůlka si splnil svůj velký sen. Pomohla mu k němu i manželka Barbora

Žena svými výkřiky rušila i ostatní návštěvníky koncertu. Marxovi po chvíli došla trpělivost a pořádně fanynku zpražil, jak je vidět na videu, které zveřejnil web TMZ. „Opravdu by mě zajímalo, kdo tě vychoval, když si myslíš, že cokoli z toho, co jsi tu vykřikovala, je důležitější než to, co tu děláme my,“ řekl do mikrofonu zpěvák. „Nauč se, ku*va, chovat!“ nebral si servítky.

Od ostatních fanoušků si za to vysloužil pochvalné ovace. „Někdy se stávají divočiny,“ podotkl poté Springfield s tím, že teď už se bude zase plně věnovat hudbě.

PODÍVEJTE SE: Moje dcera je drbna, směje se Klus. Cesty k moři s dětmi jsou prekérka, řeším to, slíbil

Tagy: