reklama
CNN Prima News návštěva

návštěva

Výpis příspěvků ke štítku „návštěva“

Sledujte ZÁZNAM brífinku s Andrejem Babišem: Co probíral se Zemanem během návštěvy?

15. listopadu 2021 17:25

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) navštívil v pondělí v pět hodin odpoledne prezidenta Miloše Zemana v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN). Jde tak o jejich první přímé setkání od 10. října, kdy byl Zeman hospitalizován. Brífink s Babišem by měl začít krátce poté, co návštěva skončí. Sledovat ho můžete v tomto článku.

Babiš o Zemanovi: Neuvěřitelná změna, normálně funguje. Sestavovat vládu by měl Fiala

15. listopadu 2021 17:13

Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana je příznivý a zlepšuje se, uvedl šéf lékařského konzilia Tomáš Zima. Podobný dojem má i premiér v demisi Andrej Babiš (ANO), který hlavu státu v pondělí odpoledne navštívil v nemocnici. Babiš také potvrdil, že má prezident stále v plánu jmenovat novým premiérem šéfa ODS Petra Fialu.

Babiš v pondělí navštíví prezidenta Zemana v nemocnici. Těším se na něj, přiznal

14. listopadu 2021 20:23

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) navštíví prezidenta Miloše Zemana v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) v pondělí v 17:00. Oznámil to ve videu, které zveřejnil na sociálních sítích. Lékaři plánují Zemana právě v pondělí přesunout z akutního lůžka na standardní oddělení, což znamená i možnost omezeně přijímat návštěvy. Hlava státu se v ÚVN léčí přes měsíc.

Prezidenta v nemocnici navštívil ombudsman. Popsal, jak na tom Zeman je

25. října 2021 11:35

Hospitalizovaného prezidenta Miloše Zemana navštívil v pondělí dopoledne v pražské Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích veřejný ochránce práv Stanislav Křeček. Podle Křečka prezident v tuto chvíli není nikterak omezen ve svých právech, v přijímání návštěv a v komunikaci s nimi. Uvedl to v tiskové zprávě na svém webu.

Stejné oblečení i chybějící datum: Lidé spekulují o věrohodnosti videa se Zemanem

21. října 2021 18:02

Hradní kancléř Vratislav Mynář ve čtvrtek zveřejnil videozáznam z nedávné schůzky v ÚVN, kde prezidenta Miloše Zemana navštívil předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Někteří lidé na sociálních sítích začali pochybovat o tom, zda byly záběry pořízené skutečně 14. října. Podezření vyvolává fakt, že Mynář i Vondráček během 21. října vystoupili ve veřejném prostoru s úplně stejným oblečením, které měli na sobě i před týdnem.

Návštěva Vondráčka u Zemana? Hazard se zdravím a bizarnost, komentují politici

15. října 2021 12:09

Pokud návštěva prezidenta v nemocnici proběhla bez souhlasu lékaře – to je samozřejmě špatně. Premiér Andrej Babiš (ANO) to dnes řekl Radiožurnálu. Prezidentův kancléř Vratislav Mynář včera přivedl předsedu Sněmovny Radka Vondráčka (ANO) k prezidentovi na jednotku intenzivní péče bez vědomí ošetřujícího lékaře a bez přítomnosti personálu. Nemocnice to prošetřuje. A námi oslovení politici nešetří kritikou vůči předsedovi Sněmovny.

reklama