reklama

Nehoda jako ze sitcomu. Opilý polský řidič sjel v Praze do tunelu pro tramvaje

Netradiční nehodu museli v neděli v noci řešit pražští policisté a hasiči. Opilý polský řidič totiž sjel do tunelu pro tramvaje blízko zastávky u Barrandova. Policisté mu naměřili přes tři promile alkoholu. Tramvajová linka 32 musela kvůli nehodě až do jedné do rána přerušit provoz.

reklama

Jestli si polský řidič nevšiml dopravní značky, která povoluje vjezd do tunelu pouze tramvajím, nebo si chtěl opepřit jízdu, zatím není jasné. Tunelem projel zhruba 500 metrů. Tramvajovým pásem si ale s největší pravděpodobností prorazil olejovou vanu a nemohl tak ve své jízdě pokračovat.

Na místo přijeli hasiči i policisté, kteří muže s autem z tunelu vyprostili. Při dechové zkoušce pak nadýchal přes tři promile alkoholu. Kvůli nehodě navíc musel být přerušen výlukový provoz tramvajové linky 32, jak uvádí PID na svém twitterovém účtu. Provoz byl obnoven až kolem jedné hodiny ráno.

Tagy:

Hlavní zprávy

Bolelo to? Ne, hlásí děti v očkovacím centru. Kámoškám injekci zakazují rodiče
Reportáž

Bolelo to? Ne, hlásí děti v očkovacím centru. Kámoškám injekci zakazují rodiče

Bojí se děti injekce proti covidu? „Očkování mi nevadí,“ říká desetiletá Anežka Florčíková před největším očkovacím centrem v Ostravě. A pak bezelstně dodá: „Mám to spíš ráda. Jeden kamarád už je taky očkovaný, další zatím moc nechtějí.“ Anežčina maminka Natálie je zastáncem vakcinace, za sebou má tři dávky: „Je to i kvůli babičkám a dědečkům, aby mohli dcerku hlídat a já se nemusela bát, že je nakazí.“

Sledujte ŽIVĚ Partii s Blažkem a Benešovou: Jak by řešili kauzu Vlasty Parkanové?

Změní českou justici případ bývalé ministryně Vlasty Parkanové? Na otázku budou hledat odpovědi hosté Partie Terezie Tománkové ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) a jeho předchůdkyně ve vládě Marie Benešová (za ANO). Následovat bude velká diskuse o testování, očkování a nových protipandemických opatřeních, které se zúčastní hned několik zástupců různých politických stran. Pořad můžete sledovat v neděli od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Analytik: Ukrajinští radikálové prezidentovi vyčítají mírnost k Rusům i židovský původ

Pokud by došlo k válce mezi Ruskem a Ukrajinou, pro Moskvu by bylo lepší zaútočit hned, než bude druhá největší země Evropy lépe vyzbrojená. Uvedl to v pořadu 360° analytik Lukáš Visinger, který poukázal i na kritiku ze strany radikální pravice vůči ukrajinskému prezidentovi. Podle předsedy sněmovního výboru pro bezpečnost Pavla Žáčka (ODS) musíme být kvůli vypjatým vztahům připraveni na jakýkoli scénář a být dostatečně vybaveni k tomu, abychom pomohli Ukrajině. Zatím je však podle něj modernizace naší armády nedostatečná.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama