reklama

Nehoda jako ze sitcomu. Opilý polský řidič sjel v Praze do tunelu pro tramvaje

Netradiční nehodu museli v neděli v noci řešit pražští policisté a hasiči. Opilý polský řidič totiž sjel do tunelu pro tramvaje blízko zastávky u Barrandova. Policisté mu naměřili přes tři promile alkoholu. Tramvajová linka 32 musela kvůli nehodě až do jedné do rána přerušit provoz.

reklama

Jestli si polský řidič nevšiml dopravní značky, která povoluje vjezd do tunelu pouze tramvajím, nebo si chtěl opepřit jízdu, zatím není jasné. Tunelem projel zhruba 500 metrů. Tramvajovým pásem si ale s největší pravděpodobností prorazil olejovou vanu a nemohl tak ve své jízdě pokračovat.

Na místo přijeli hasiči i policisté, kteří muže s autem z tunelu vyprostili. Při dechové zkoušce pak nadýchal přes tři promile alkoholu. Kvůli nehodě navíc musel být přerušen výlukový provoz tramvajové linky 32, jak uvádí PID na svém twitterovém účtu. Provoz byl obnoven až kolem jedné hodiny ráno.

K tématu

Tagy: nehoda tunel řidič automobil Polák Barrandov

Další hlavní zprávy

Školství

Přijímací zkoušky na střední školy rozdělily Česko. Jsou příliš těžké? Zkuste si je

Přijímací zkoušky na střední školy rozdělily Česko. Jsou příliš těžké? Zkuste si je

V prvním květnovém týdnu se deváťáci zapotili při konání přijímacích zkoušek na své vysněné školy. Po jejich dopsání však na mnohé z nich padla skepse. Studenti se často bouří kvůli obtížnosti zkoušek, především té z matematiky. Podle nich bylo nemožné i s nastaveným časem test stihnout. Rodiče dětí pak podtrhují fakt, že se žáci od začátku školního roku prezenčně téměř neučili. Kromě kritiky vůči Cermat však přichází i ta vůči samotným dětem.

Fotbal

Tentokrát covid fotbalovou Opavu nezachránil. Po remíze se Zlínem padá do druhé ligy

Tentokrát covid fotbalovou Opavu nezachránil. Po remíze se Zlínem padá do druhé ligy

To, co bylo poslední týdny takřka jisté, je nyní oficiálně potvrzené. Fotbalová Opava po třech letech opouští nejvyšší soutěž, rozhodla o tom remíza 1:1 na hřišti Zlína. Tým trenéra Radoslava Kováče získal v dosavadním průběhu Fortuna ligy pouhých 17 bodů, zvládl vyhrát pouze třikrát. V této sezoně výjimečně padají o patro níže hned tři týmy, dalšími „nejžhavějšími“ kandidáty jsou Příbram a Brno.

Tři kluby věří ve zmrtvýchvstání Superligy. Nenechávají si líbit výhrůžky ostatních
Sobotní oslava i zmatky v pražské zoo. Počitadlo je matoucí, zoufají si lidé ve frontě
Exploze u školy v Kábulu: Nejméně 40 mrtvých, mezi oběťmi jsou hlavně studenti
Čeká tě tam peklo, naznačují odsouzenému Křížkovi. Kteří slavní skončili za mřížemi?
reklama
reklama
Jágr vs. děti. Proč jsi nosil dlouhé vlasy jako holka? ptaly se drsně legendy

Hokej

Domácí zpravodajství

Covid pasy by v Česku měly začít platit nejpozději v červnu, uvedl na summitu EU Babiš
Další články
reklama
reklama