reklama

tunel

Výpis příspěvků ke štítku „tunel“

Řidič projel tunelem téměř 170 km/h. Mám rád zvuk svého auta, řekl policistům

7. května 2021 20:14

Někdo si pouští hlasitou hudbu, jiný preferuje praskání výfuku a burácení motoru. Pětačtyřicetiletý řidič osobního automobilu si chtěl zážitek z jízdy ještě o něco umocnit. V Královopolském tunelu v Brně doslova prosvištěl kolem policejního vozu téměř 170kilometrovou rychlostí. „Mám rád zvuk svého auta,“ řekl policistům při kontrole.

Desítky lidí přišly o život při vykolejení vlaku na Tchaj-wanu, další jsou zranění

2. dubna 2021 06:35
Aktualizováno

Osmačtyřicet lidí přišlo v pátek o život, když v tunelu na východě Tchaj-wanu vykolejil vlak. S odvoláním na hasiče o tom informují zahraniční tiskové agentury. Více než 100 lidí při nehodě utrpělo zranění. Podle místních úřadů jde o nejhorší železniční neštěstí, jaké se na tomto ostrově jižně od Číny kdy stalo.

Požár kamionu uzavřel na 15 hodin Lochkovský tunel. Doprava v Praze kolabovala

10. února 2021 06:43
Aktualizováno

Lochkovský tunel na Pražském okruhu byl ve středu zhruba 15 hodin uzavřený ve směru k letišti. Po půlnoci tam hořel kamion s potravinami. Uzavření tunelu způsobovalo dopravní komplikace na objízdných trasách, jako je Jižní spojka nebo Vídeňská ulice. Tvořily se tam kolony. Provoz v tunelu byl obnoven kolem 15:00, řekl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

reklama