CNN Prima News Polák

Polák

Výpis příspěvků ke štítku „Polák“

Musím znát její poslední chvíle: Matka se setká s mužem, který jí znásilnil a zavraždil dceru

29. října 2022 08:28

Lisa Squireová se připravuje na setkáním s mužem, který vzal život její nejstarší dceři Libby. Polák Pawel Relowicz dívku znásilnil, zabil a její tělo hodil do řeky. Podle Squireové je nepřijatelné, aby neznala poslední okamžiky Libbyina života. Případ se odehrál ve Velké Británii, informoval o něm deník Daily Mail.

Policie pátrá po Polákovi podezřelém z trojnásobné vraždy. Může být ozbrojený, varuje

15. listopadu 2021 12:19
Aktualizováno

Česká policie pátrá po mezinárodně hledaném Polákovi, který je podezřelý z trojnásobné vraždy svých příbuzných. Jacek Piotr Jaworek může být ozbrojený a nebezpečný, varovala na webu. Dvaapadesátiletý muž je zhruba 176 centimetrů vysoký, má šedé vlasy a modré oči a na pravé lopatce má výrůstek viditelný i přes tričko.

Agresivita vojáků v Myanmaru se stupňuje, popisoval polský novinář. Zbili ho a věznili

28. března 2021 22:37

Armáda ztrácí trpělivost, zabíjí dospělé i děti. Vojáci si myslí, že si mohou vše dovolit. Tak popsal konání bezpečnostních složek při protestech v Myanmaru polský novinář, kterého vojáci zbili a 13 dní drželi ve vězení. Důvodem zřejmě bylo, že dokumentoval jednání armády při demonstracích v zemi. Ty pokračovaly i o víkendu.

Loveckým nožem zabil expřítelkyni, pokusil se pobodat i jejího přítele. Dostal 15 let

20. ledna 2021 21:25

Za vraždu bývalé partnerky a pokus zavraždit jejího současného přítele půjde Polák Jaroslaw Zaremba na 15 let do vězení. Poté bude na dobu neurčitou vyhoštěn z České republiky. Trest mu ve středu potvrdil pražský vrchní soud, který zamítl odvolání žalobce i obžalovaného. Padesátiletý muž ženu zabil loveckým nožem na ubytovně v Dobrovici na Mladoboleslavsku, následně se na nádraží pokusil ubodat i jejího druha.