CNN Prima News nehoda kamionu

nehoda kamionu

Výpis příspěvků ke štítku „nehoda kamionu“

Hasiči na sběru řepy. Osvobozovali křižovatku od nákladu převráceného kamionu

16. listopadu 2020 23:08

Kuriózní situaci řešily v pondělí po osmé hodině večer složky integrovaného záchranného systému (IZS) v Hradci Králové. Kamion naložený řepou nezvládl odbočení do křižovatky a převrátil se. Nejenže se celý náklad vysypal na silnici, ale vůz navíc zablokoval několik jízdních pruhů. Dostat kamion zpět na kola musela těžká vyprošťovací technika.

Ranní nehoda kamionu u Přerova ochromila D1. Provoz stojí v obou směrech

19. května 2020 06:32

Dálnici D1 zablokovala dnes ráno na 269. kilometru u Přerova na hranicích Olomouckého a Zlínského kraje nehoda kamionu. Provoz stojí v obou směrech. Vůz přejel přes středová svodidla, na vozovce je vysypaný náklad. Informovalo o tom Národní dopravní informační centrum. Podle údajů policie nebyl nikdo zraněn. Hasiči uvedli, že uniklo velké množství pohonných hmot.

Dálnice D1 před Brnem byla ráno uzavřená po havárii kamionu

26. dubna 2020 08:06

Dálnice D1 před Brnem byla dnes ráno asi dvě hodiny uzavřená po havárii kamionu, který na 177. kilometru narazil do středových svodidel. Při nehodě se nikdo nezranil, bylo ale nutné vyprostit kamion ze svodidel pomocí jeřábu. V místě se utvořila asi šestikilometrová kolona, vyplývá z webu Dopravniinfo.cz