Děsivá nehoda Nely Slovákové. Vjela pod náklaďák, hodinu před tím se v autě natáčela

Nela Slováková, někdejší vítězka reality show Hotel Paradise, měla v pondělí dopoledne vážnou autonehodu. V koloně na dálnici narazila do nákladního vozidla. Influencerka, která se často v autě natáčí, ze srážky vyvázla bez zranění. Vzhledem k poškození jejího auta však měla velké štěstí. Policie nehodu vyšetřuje.

„Řidička narazila do posledního v koloně stojícího návěsu nákladního vozidla,“ napsala na Facebooku slovenská policie. Nehoda Slovákové se stala na dálnici D2 ve směru na Českou republiku. Podle policistů dopadla dechová zkouška negativně, srážku aut ale budou dále vyšetřovat.

Mercedes Brabus televizní celebrity se pod roh návěsu zaryl až po čelní sklo. Slováková tak vzhledem k rozsahu poškození vozidla měla velké štěstí, že vyvázla bez zranění. Pokud by měla vedle sebe spolujezdce, nehoda mohla skončit tragédií. I podle samotné influencerky stáli při ní a její čivavě, která byla autě, „všichni svatí“. Napsala to po nehodě na Instagramu s tím, že obě jsou v pořádku, ale pro jistotu směřují na vyšetření.

Řidička se za volantem nechová vždy nejbezpečněji. Jen zhruba hodinu před nehodou sdílela na Instagramu záběry z ranní cesty v autě. Kromě nebezpečí pramenícího z používání telefonu za jízdy navíc řídila v mlze. Ohrožovala tak sebe i ostatní účastníky provozu.

Tagy: