CNN Prima News Netflix

Netflix

Výpis příspěvků ke štítku „Netflix“

Tysonova exhibice s youtuberem Jakem Paulem se odkládá. Fanouškům popsal, s čím se potýká

Bývalý mistr světa v těžké váze Mike Tyson musel kvůli zdravotním problémům odložit návrat do ringu. Legendární americký boxer, který na konci června oslaví 58. narozeniny, se měl 20. července utkat v exhibici s youtuberem Jakem Paulem. Zápas se prý ale uskuteční, ale později. Zdravotní potíže zastihly bývalého šampiona těžké váhy na začátku týdne v letadle. Zasahovat museli i záchranáři.

Ani na YouTube nejste v bezpečí. Zloději vám mohou ukrást osobní údaje přes pochybná videa

Snaha ušetřit za každou cenu se nevyplatí. Zloději toho totiž hojně zneužívají, a to i na YouTube, kde se skrze pochybná videa snaží šířit škodlivé programy. Na jednu organizovanou skupinu upozornili bezpečnostní analytici a popsali sofistikovaný způsob, díky němuž se zloději dostali k citlivým osobním údajům nic netušících uživatelů. „Tento typ malwaru dokáže uživateli ukrást přihlašovací údaje, systémová data i informace z prohlížeče, nebo například získat přístup ke kryptopeněžence,“ popsal Ondřej Šťáhlavský ze společnosti Fortinet, která monitoruje kybernetické hrozby na internetu.

Uživatelé brýlí Applu baví ulice. Lidé s nimi mávají rukama, řídí auto i posilují

Revoluční brýle od Applu dorazily k prvním uživatelům. Ti se nyní chlubí, jak s nimi cvičí ve fitness centru, cestují metrem, stravují se v restauraci, jedou na skateboardu nebo řídí automobil. Příspěvky na sociálních sítích jsou jako vystřižené ze sci-fi filmů. Minulý týden novinka z firmy s nakousnutým jablkem vtrhla na americký trh. Podobné scény v Česku zatím nejspíš nehrozí, dosud není jisté, kdy zařízení za zhruba sto tisíc korun zamíří k tuzemským zákazníkům.

Princ William nezvedl Harrymu telefon, když Alžběta II. umírala, tvrdí spisovatel

V britské královské rodině to opět vře. Důvodem je nová kniha, která popisuje období okolo smrti královny Alžběty. Spisovatel Omid Scobie v ní mimo jiné píše, že princ William ignoroval telefonáty svého bratra Harryho, když jejich babička, panovnice Alžběta II., umírala. To vyvolalo mezi dvořany obrovské pobouření. Spisovatel jednoznačně stojí na straně Harryho a jeho kniha je považována za cílený útok na královskou rodinu. O náladě v královském paláci informoval britský The Mirror.

Absurdní požadavky Harryho a Meghan? Ve škole pro chudé se měli starat hlavně o své pohodlí

V roce 2021 navštívil princ Harry a jeho manželka Meghan Markleové školu v chudinské čtvrti v New Yorku. Podle nově zveřejněných informací, které získal deník Daily Mail, měl tým dvojice až nesmyslné požadavky. Mezi nimi byla například smlouva, která zakazovala mluvit o bývalých členech královské rodiny negativně. Či přinesení polštářů a koberců do prostor školy, aby měl pár pohodlí a prostředí vyhovovalo Meghaninu estetickému cítění.

Harry se v novém dokumentu opět obul do své rodiny. Dělá chybu, neví, co chce, říká Svoboda

Nový dokument prince Harryho se soustředí hlavně na sportovní událost Invictus Games, přesto si neodpustil rýpnutí do královské rodiny, od které se mu prý nedostalo dostatečné podpory po jeho návratu z Afghánistánu. Podle bývalého ministra zahraničních věcí Cyrila Svobody se jedná zejména o marketingový tah, ale i o projev slabosti. Totéž si myslí i historik Martin Kovář. Jak uvedl pro CNN Prima NEWS, vévoda ze Sussexu si díky tomu snadno přišel na desítky milionů dolarů.

Monstrum a noční můra. Vysmívaná největší výletní loď světa pobere pětkrát víc lidí než Titanic

Představení největší výletní lodi světa Icon of the Seas (Ikona moří) vyvolalo smíšené reakce. Někteří gigantické zářivými barvami hýřící plavidlo společnosti Royal Caribbean International (RCI) označili za monstrózní a připomenuli ztroskotání Titaniku, který šel ke dnu po nárazu do ledovce při své první plavbě v roce 1912, píše britský list The Independent. Novou výletní loď postavenou ve Finsku čeká první oficiální plavba v lednu příštího roku.