CNN Prima News Neymar

Neymar

Výpis příspěvků ke štítku „Neymar“

Ronaldo si ze sportovců vydělá nejvíce, Messi je až třetí. V první stovce není ani jedna žena

Nejlepší sportovci světa si na své účty za své umění na hřišti a nejen na něm připisují závratné částky. Jen za minulý rok si 100 nejvýdělečnějších hráčů přišlo dohromady na téměř pět a půl miliardy dolarů (skoro 130 miliard korun). Do žebříčku se probojovali borci z osmi odvětví a 25 zemí. Vévodí mu basketbalisté, fotbalisté, baseballisté a hráči amerického fotbalu. Ani jedno místo v TOP 100 podle webu Sportico neobsadila žena.

Neymar, Spearsová, Costner či Streepová: Rozchody světových celebrit v roce 2023

V průběhu roku 2023 oznámila rozchod řada celebrit. Některé hvězdy se vydaly svou vlastní cestou po krátkodobém vztahu, jiné překvapily ukončením dlouholetého a stabilního manželství. Došlo i na nečekané odhalení, že dva hollywoodské páry žily mnoho let v odloučení. Mnozí se rozešli přátelsky, nicméně u některých byla příčinou konce nevěra. Podívejte se na seznam nejvýznamnějších rozchodů v Hollywoodu v uplynulém roce.

Neymarův luxusní palác snů: Křišťál, 25 ložnic i bazény. Podívejte se na sídlo za miliardu

Jak vypadá Neymarovo luxusní sídlo snů? Brazilský fotbalista uzavřel dvouletou smlouvu s al-Hilálem, jejíž součástí je i několik dalších lákadel – například vlastní sídlo s veškerým personálem. Zda se Neymar přestěhuje do nějakého již postaveného obydlí, či si navrhne vlastní, není sice dosud jasné, ale se svým návrhem už přišla umělá inteligence v rukou jednoho z designérů. Ten pro fotbalistu vytvořil koncept sídla za 50 milionů dolarů na míru. Detaily na sociální síti Instagram sdílel profil „houses“. A jaké jsou? Smaragdové tóny v kombinaci se zlatými doplňky, křišťálové lustry ale i domácí lázně a vozový park. A také nekonečná zásoba útočníkova nejoblíbenějšího nápoje.

Výměna kopaček za čtvrt miliardy. Klenot Grealish pokračuje v uzavírání luxusních smluv

Druhý nejdražší hráč v historii Premier League Jack Grealish má za sebou další přestup. Záložník Manchesteru City nevyměnil klub, ale obuv – dal „kopačky“ společnosti Nike tím, že už dál nebude nosit její kopačky a plácl si s Pumou. Dostal velmi lukrativní smlouvu, která potvrzuje, že anglický reprezentant je pro oděvní firmy ternem. Loni se stal prvním fotbalistou, který podepsal kontrakt s italským gigantem luxusní módy Gucci.

Nastal čas roztrhat projekt PSG? Superhvězdy nedělají dobrotu, chybí plán, míní experti

Ten příběh je už pěknou dobu notoricky známý a od tohoto týdne ještě známější. Francouzský fotbalový gigant Paris Saint-Germain dominuje domácí scéně, ale hlavní cíl – vládnout mezi evropskou elitou v Lize mistrů – zůstává neodškrtnutý. Tentokrát naděje v osmifinále celkem suverénně rozfoukal Bayern Mnichov. A tak se znovu objevují otázky zda by kolos s katarskými majiteli neměl kompletně přehodnotit filozofii.