reklama
CNN Prima News Neymar

Neymar

Výpis příspěvků ke štítku „Neymar“

Zápasil jen jednou, přesto McGregor vydělal za poslední rok ze sportovců nejvíc

Loni na jaře se začaly utahovat opasky, takřka u všech sportovních akcí se objevilo „zrušeno“, v lepším případě „odloženo“. Přesto si ti nejlepší sportovci rozhodně nežili špatně. Magazín Forbes zveřejnil seznam nejvýdělečnějších hvězd za posledních specifických 12 měsíců. Všem vévodí MMA celebrita Conor McGregor, ačkoliv v tomto období nastoupil jen do jednoho zápasu.

Messi se spolu s rodinou začal učit francouzsky. Říká tím „oui“ pařížskému PSG?

Manchester City, nebo Paris Saint-Germain? Lionelu Messimu končí v létě smlouva v Barceloně a zatím bylo jméno hvězdného fotbalisty spojováno spíše s manchesterským klubem, ve kterém by se shledal s oblíbeným koučem Pepem Guardiolou. Ovšem na pařížské adrese by ho zase rád viděl například exparťák z Katalánska Neymar. A pro Francii hraje také nové zjištění novináře Geoffroy Garetiera.

Neymar navzdory covidu uspořádal večírek pro 500 lidí. Zakázal telefony a pozval kapelu

Brazílie je jednou z nejvíce postižených zemí koronavirem, s nemocí tam zemřelo více než 190 tisíc lidí. I přesto ale jeden z nejznámějších fotbalistů Neymar, hvězda francouzského ligového klubu Paris Saint-Germain FC (PSG), uspořádal pětidenní večírek pro 500 lidí v podzemí sídla v Mangaratibě města Rio de Janeiro. Na party údajně zakázal mobilní telefony, aby nikdo nemohl pořídit záznam z akce. Místní obyvatelé fotbalistu za večírek kritizují.

Paříž jako hřiště pro investory z Perského zálivu. PSG má konkurenci díky Bahrajnu

Investice zemí z Perského zálivu do evropského fotbalu se v posledních letech stávají stále běžnější praxí. Díky finančnímu potrubí napojenému na „šejky“ se například z anglického Manchesteru City stal gigant, a to stejné platí také pro francouzský klub Paris Saint-Germain. Tomu ve městě pomalu začíná růst konkurence, protože v létě uzavřel dohodu s Bahrajnským královstvím tým Paříž FC a zdá se, že spolupráce má okamžitý efekt.

Pět červených karet v Paříži: Neymar dal soupeři pohlavek za rasistické urážky

Duely mezi Paris Saint-Germain a Marseille často sklouzávají do nevraživé roviny. Nedělní střetnutí dvou znepřátelených francouzských fotbalových celků však nabídl extrémní podívanou. Vyhrocený závěr se přeměnil v mariáš a rozhodčí rozdal hned pět červených karet. Jednu z nich viděl za Pařížany také hvězdný Neymar Jr., který dal pohlavek Álvaru Gonzálezovi. Zkrat měla způsobit rasistická poznámka.

Miliardy na triumf v Lize mistrů nestačily. PSG leckomu leží v žaludku, říká Rozehnal

Katarští majitelé fotbalového PSG bývají neúprosní. Nestačí jim trofeje z francouzského prostředí, cílí na nejvyšší metu – triumf v Lize mistrů. Teď byli Pařížané setsakramentsky blízko k tomu, aby svým nadřízeným udělali radost. Jenže nedělní finále milionářské soutěže v Lisabonu proti Bayernu „Les Parisiens“ nevyšlo a prohráli 0:1. „Doplácí na to, že v domácí lize hrají málo velkých zápasů,“ zhodnotil pro CNN Prima NEWS David Rozehnal, bývalý stoper pařížského celku.

10 nejbohatších celebrit: Vede Kylie Jenner, ostatní příčky ovládli sportovci

Nejvíce vydělávající „veřejnou“ celebritou za posledních dvanáct měsíců nebyl ani jeden z trojlístku hvězdných fotbalistů Messi, Neymar, Ronaldo, ani tenisový gentleman Roger Federer, či basketbalová superstar LeBron James. V přepočtu přes 14 miliard korun vydělala jediná žena v žebříčku. Ovšem vítězka. Kylie Jenner, americká modelka, návrhářka, podnikatelka a hvězda, kterou proslavila reality show Keeping Up with the Kardashians.

reklama