CNN Prima News Neymar

Neymar

Výpis příspěvků ke štítku „Neymar“

Falešnému Neymarovi odzvonilo. Drzou kopii, která napálila fanoušky, střídá uzdravený lídr

5. prosince 2022 13:22

Brazílie před osmifinále mundialu dostala pořádnou injekci pozitivna. Do zápasu s Jižní Koreou totiž zasáhne největší hvězda, jejíž pochroumaný kotník v posledních dnech nadělal všem fanouškům „kanárků“ pořádné starosti. Opět přichází čas skutečného Neymara poté, co během zranění způsobil v Kataru pořádný rozruch jeho dvojník.

Brazilci jdou bavit Katar fotbalem i tancem. Mají nacvičené kreace pro prvních 10 gólů

24. listopadu 2022 08:23

Taneční začínají. Nebude to mazurka nebo blues, ale spíše samba. Papírově největší favorité mistrovství světa v Kataru se vydávají na cestu za vysněným zlatem, které jim 20 let uniká. Brazilci jsou před čtvrtečním zápasem se Srbskem evidentně v dobrém rozmaru, protože mají nacvičené tanečky hned na deset gólů.

Neymar chce dál mít za prezidenta „novodobého Hitlera“. V Kataru mu věnuje první gól

24. října 2022 07:32

Moc lepších hráčů po trávnících nepobíhá. Neymar je zejména v rodné Brazílii modlou a jeho instagramový profil sleduje přes 180 milionů lidí. Ať řekne opora Paris Saint-Germain cokoliv, je o tom rychle informován celý svět. Teď i o faktu, že vytrvale podporuje stávajícího brazilského prezidenta Jaira Bolsonara, který na konci října obhajuje mandát ve druhém kole prezidentských voleb. Pokud hvězdný fotbalista vstřelí gól na blížícím se mistrovství světa v Kataru, věnuje ho právě velmi kontroverznímu muži.

Mbappého ego by už Rozehnal netrpěl: Štve mě, v PSG dává až moc najevo svoji cenu

15. října 2022 07:41

Nerespektujete mě, nelíbí se mi tu, chci pryč. Zhruba tak nějak má vypadat aktuální nespokojenost jedné z největších hvězd současného fotbalu Kyliana Mbappého. Rozčarován je i přes to, že v květnu podepsal s Paris Saint-Germain něco, čemu se přezdívá „superkontrakt“. Neskáče se totiž podle toho, jak on píská. „Nikdy jsem takové typy fotbalistů neměl rád, jakkoliv mohou být rozdíloví,“ říká pro CNN Prima NEWS k častým bouřkám u Pařížanů David Rozehnal, který za ně před lety hrával.

Komerční přínos Messiho rozdrtil herní kvality. PSG díky hvězdě rekordně vydělávalo

27. června 2022 20:11

Pouto, které vyhlíželo „celokariérně“, se minulý rok rozpadlo. Lionel Messi se po 20 letech kvůli ekonomickým strastem klubu rozloučil s Barcelonou a vydal se do PSG. Herně během své první sezony neoslnil, ale po byznysové stránce si Pařížané nemohou stěžovat. Přítomnost argentinského fotbalového mága jim zajistila rekordní příjmy.

Finanční nadvláda PSG: Měsíčně platí hráčům 580 milionů, Messi nevydělává nejvíce

27. března 2022 06:33

Deník L'Equipe zveřejnil jména 30 nejlépe placených fotbalistů francouzské Ligue 1 a výše jejich odměn. Není překvapením, že žebříčku vládnou hráči Paris Saint-Germain, ale zarážející je rozsah jejich dominance. Hned 18 z 20 nejvýdělečnějších mužů ligy platí Pařížané. Třeba takový Layvin Kurzawa, který v aktuální sezoně odehrál ve všech soutěžích jen devět minut, bere měsíčně 500 tisíc eur, což je v přepočtu 12,3 milionu korun.

PSG je v kritickém stavu. Hvězdný Neymar údajně chodí na tréninky opilý, kabina se hádá

22. března 2022 14:11

Ve fotbalovém Paris Saint-Germain pohoda rozhodně nevládne. Hlavní cíl sezony – vyhrát konečně Ligu mistrů – se nevydařil. O víkendu pak Les Parisiens vyhořeli v Ligue 1 v duelu s Monakem poměrem 0:3. Francouzský novinář Daniel Riolo hovoří o krizi, ve které hraje klíčovou roli Neymar. Podle žurnalisty by se měl klub brazilské megastar zbavit. Čím dřív, tím líp.