reklama
CNN Prima News Neymar

Neymar

Výpis příspěvků ke štítku „Neymar“

Největší boháči trávníků: Fotbal nese více Messimu, ale kraluje CR7. Kdo překvapuje?

6. listopadu 2021 06:08

Fotbalistů, kteří po konci kariéry nemusí po zbytek života nic dělat a budou se mít královsky stejně jako jejich děti a vnoučata, je víc než dost. Ale i u úspěšných podnikatelů vznikají pravidelně žebříčky značící prestiž – tedy to, kdo je na tom vůbec nejlépe. Proto teď magazín Forbes vyrukoval s pořadím 10 nejvýdělečnějších hráčů. Elonem Muskem fotbalových trávníků je Cristiano Ronaldo.

Divoká klasika ve Francii: Neymara s Messim chránily štíty, Argentince naháněl fanoušek

25. října 2021 14:13

Le Classique – nejvyhrocenější zápas ve francouzské Ligue 1. Když se loni na podzim potkal Olympique Marseille s Paris Saint-Germain, padlo pět červených a 10 žlutých karet. Nedělení střetnutí dvou nenávidějících se týmů přineslo bezgólovou remízu a „jen“ jedno vyloučení. Divoko bylo zejména na tribunách. Marseillští fanoušci rozjeli pyroshow a na trávník vrhali všechno, co měli po ruce. Kvůli tomu museli hvězdy Pařížanů Lionela Messiho i Neymara chránit pořadatelé za pomoci štítů.

Nekritizuj klub, buď vstřícný k fanouškům. Neymar bere 13 milionů měsíčně jen za chování

9. září 2021 10:19

Za každý týden má brazilský fotbalista Neymar od Paris Saint-Germain údajně 560 tisíc eur. Španělský deník El Mundo přišel s informací, že ani tato horentní suma není vše, co pařížský klub své hvězdě vyplácí. Ve smlouvě má mít zapracovaný dodatek, jenž mu přináší takzvané „etické bonusy“, které rozhodně nejsou malé.

Slavná značka CR7 nekončí, Ronaldo ji má spojenou i s módou. Jaká čísla dříve nosil?

4. září 2021 09:06

Kdyby Cristiano Ronaldo neměl negativní vztah k tetování, dalo by se říct, že má číslo 7 na zádech prakticky vytetované. I když sedmičku nenosil vždy během kariéry, je s ní neodmyslitelně spojen. Po přestupu hvězdného Portugalce narozeného na Madeiře do Manchesteru United bylo populární numero zabrané kanonýrem Edinsonem Cavanim. Uruguayec ale při návratu legendy couvl.

Fotbalový historik: Messiho PSG sbírá hvězdy jak Figův Real či tým starý 140 let

29. srpna 2021 06:03

Fotbalový klub Paris Saint-Germain má po příchodu Lionela Messiho soupisku plnou světových hvězd, ne každému fanouškovi je ale tolik megalomanských přestupů po chuti. V minulosti se už však na klubové úrovni objevilo několik mužstev, která vypadala jak vesmírný All-Star tým. A to jak v moderní éře, v 50. letech, tak dokonce i na konci 19. století. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to popisuje fotbalový historik Radovan Jelínek.

reklama