reklama

Nošovické SUV se obléklo do sportovního. Hyundai Tucson přitvrdil i podvozek

Výbava N Line bude pro Hyundai Tucson dostupná se sedmi laky.
Zdroj: Hyundai

Nová generace SUV Hyundai Tucson, která se vyrábí v moravskoslezských Nošovicích, se brzy na silnici objeví ve sportovním vydání N Line. To kromě specifického designu nabídne i upravený podvozek zaměřený na svižnější svezení.

reklama

Jen pár měsíců poté, co se na českém trhu objevila nová generace nošovického SUV Hyundai Tucson, představuje korejská automobilka také jeho sportovně upravenou verzi. Ta nese název N Line a oproti zvyklostem nepřináší jen změnu designu. Zásahy byly i technického charakteru.

/ fotografií

Novinka se bude nabízet se všemi obvykle dostupnými motory, tedy benzinovými, dieselovými i hybridními. Měla by přinést i více zábavy za volantem. Inženýři totiž naladili příplatkový systém ESC, který upravuje tuhost tlumičů podle stylu jízdy řidiče. Má jízdní režimy, ten sportovní by nyní měl být tužší než u standardního Tucsonu. Více odporu bude podle informací automobilky klást i posilovač řízení, což má řidiče lépe vtáhnout do hry.

Lesk i dvoubarevná karoserie

I tak se dá ale očekávat, že po výbavě N Line sáhnou hlavně ti, kteří budou chtít své auto vylepšit o zajímavé designové doplňky. Auto dostalo jiné nárazníky, větší výfuky a zadní difuzor. Bok zdobí lesklé okenní lišty nebo černě lakovaná zpětná zrcátka. Variantu označuje logo N Line na několika na masce chladiče.

K tématu

Výbava N Line bude dostupná se sedmi laky. Šedý Shadow Grey je výhradně určen pro ni. Je kombinovaný s černou střechou, stejně jako bílý Polar White, červené Engine a Sunset Red či černý Dark Knight. Další dva, tedy stříbrný Shimmering Silver a černý Phanotm Black mají střechu vyvedenou ve stejném odstínu.

Uvnitř se to leskne

Uvnitř se odehrály obdobné změny. Posádka si užije sportovní sedadla, na kterých nechybí logo N. To najdeme i na specifickém volantu. Samozřejmostí je kůže na něm i na hlavici řadicí páky. Černě střiženou kabinu doplňují lesklé detaily, se kterými kontrastují hliníkové pedály.

Cena Hyundai Tucson ve výbavě N Line zatím není známá. Auto se ale na českém trhu objeví poměrně brzy, jeho uvedení je plánované už na jaro. Některé motorizace ale přijedou s touto výbavou až později, to se týká hybridů.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Na dodržování vládních omezení pohybu obyvatel mezi okresy bude v celé zemi dohlížet 26 000 policistů. Měli by hlídkovat na všech hlavních silničních tazích včetně dálnic. Podle policejního prezidenta Jana Švejdara by měly být kontroly namátkové. Informovala o tom Česká televize. Policie také na webu zveřejnila formou otázek a odpovědí pravidla pohybu mezi regiony.

Partie

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

S pandemií koronaviru se Česko potýká už téměř rok. O tom, jak změnila životy lidí a jak se promítla na české politické scéně, bude mluvit v mimořádné nedělní Partii moderátorka Terezie Tománková s prezidentem Milošem Zemanem. Ve druhé části pořadu rok s koronavirem zhodnotí premiér Andrej Babiš a třetí hodinový blok bude věnovaný předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi. Sledujte Partii na Primě i CNN Prima NEWS v neděli 28. února od 11 hodin.

Maláčová vs. Schillerová: Máš podíl na tom, že si lidé musí vybírat mezi zdravím a penězi
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Co bude od pondělí platit? Z okresu jen s potvrzením, běhání pouze v obci

Nouzový stav

Domácí zpravodajství

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu
Březen jako na houpačce. Jarní teploty a slunce vystřídá opět prudké ochlazení
Roušky a respirátory budou povinné v práci i venku. Firmy čeká testování zaměstnanců
Další články
reklama
reklama