auto

Výpis příspěvků ke štítku „auto“

Sledujte Případy Josefa Klímy: Co dělat, když vám zaplacené auto přijdou zabavit vymahači

Je to asi těžko uvěřitelné, ale i v dnešní době je možné za něco zaplatit, a stejně o věc přijít. Přesně to řeší několik zákazníků ostravského autobazaru, jehož pochybné praktiky jim nadělaly hodně vrásek. Někteří o zaplacené auto už přišli, jiní se ho před vymahači rozhodli ukrýt. Nejnovější Případy Josefa Klímy nabídnou i jednu exkluzivitu. Jaroslav Mareš dostal i díky spolupráci s policejním muzeem přístup k informacím o průlomu v jedné z nejzáhadnějších kriminalistických záhad Československa – u 90 let nevyřešené vraždy ženy, jejíž tělo se našlo rozřezané v několika vlacích. Pořad začíná ve středu ve 22:50 na CNN Prima NEWS.

Členka sekty popírající zánik ČSFR si vyrobila SPZ i doklady. Policisté se nestačili divit

Policejní hlídka zastavila na Chrudimsku auto osazené podomácku vyrobenými registračními značkami neexistujícího státu. Jeho řidička měla i smyšlený občanský a řidičský průkaz. Exoticky vyhlížející registrační značky a fejkové doklady jsou nejspíše dílem členů hnutí, které neuznává rozdělení Československa a považuje Českou republiku za uměle vzniklou korporaci.

Hřiba viní z papalášství. Propagátor MHD najezdil od února tisíce kilometrů ve služebním voze

Kázání vody a pití vína či papalášské chování. Tak se někteří politici vyjadřují k tisícům kilometrů, které autem najezdil náměstek primátora pro dopravu Zdeněk Hřib (Piráti) za poslední měsíce. Jeho osobní řidič má navíc vykázány stovky hodin přesčasů. Sám náměstek většinou propaguje jízdu městskou hromadnou dopravou. Podle Hřibových slov za najeté kilometry může řada služebních cest mimo město nebo noční dojíždění z práce.

První den školy skončil neštěstím. Dívku z Pardubic srazil náklaďák, policie apeluje na řidiče

První školní den skončil pro dívku z Pardubic vážnou nehodou. Nejspíše na cestě ze školy ji srazilo nákladní auto. Školačka byla se zraněními odvezena do hradecké nemocnice. Policisté v souvislosti se začátkem nového školního roku apelují na řidiče, aby hlavně ve městech nebo v okolí škol a školek dávali ještě větší pozor. Právě děti se totiž často mohou chovat nepředvídatelně. Mnohdy mají na uších sluchátka, a proto neslyší přijíždějící auto. Ve spěchu ze školy se mohou také nedostatečně rozhlédnout.

BMW Neue Klasse je předzvěstí elektrické trojkové řady. Na jedno nabytí ujede 1000 km

Revoluční koncept ukazuje v jasných futuristických konturách elektrickou budoucnost mnichovské firmy. Označení Neue Klasse nesla také převratná generace modelů představená před 61 lety, která BMW zachránila před krachem a stála za budoucí prosperitou značky. Také aktuální novinka by měla pro tradiční značku symbolizovat zcela novou kapitolu. Do výroby se dostane v roce 2025.

Mrzačení dopravy v Praze, či nutnost? Politici se přou o zpoplatnění vjezdu do některých ulic

Nesmyslné opatření, nebo změna k lepšímu? Politici v Praze se neshodnou na plánovaném zpoplatnění za vjezd do některých ulic na Malé Straně a ve Starém Městě. Většina tamních starostů i primátor Bohuslav Svoboda (ODS) jsou proti. O poplatcích by se podle nich mělo mluvit až v době, kdy bude hotový Pražský okruh nebo více parkovacích zón. Jiní s návrhem naopak souhlasí a vítají ho.