reklama

Nové video zachycuje celý brutální útok na muže, který venčil psy Lady Gaga

Ryan Fisher, kamarád Lady Gaga, byl ve středu večer postřelen, když venčil její tři francouzské buldočky. Dva psy střelci unesli. Z místa činu se objevily nové záběry, které zaznamenala bezpečnostní kamera na jednom z domů. Je na nich vidět celý brutální útok. Policie je přesvědčena, že únosci si psy slavné zpěvačky vytipovali záměrně.

reklama

V pátek se objevily nové záběry ze střelby, kterou zachytily bezpečnostní kamery na jednom z domů na ulici Sierra Bonita Avenue v Los Angeles, kde Ryan Fisher venčil tři buldočky americké popové hvězdy, která je momentálně pracovně mimo USA.

Fisher venčil psy jménem Koji, Gustave a Miss Asia, když u něj zastavilo bílé vozidlo se dvěma maskovanými útočníky, kteří zpěvaččina kamaráda nejprve napadli, poté ho postřelili a unesli dva ze tří psů. Fenka jménem Miss Asia utekla a před únosci se schovala.

Na nově zveřejněném videu je slyšet, jak Fisher volá o pomoc. Vše se odehrálo rychle a střelci z místa činu zmizeli se dvěma francouzskými buldočky. „Pomoc, byl jsem postřelený,“ křičel dál raněný muž.

Sousedé ho našli ležet v kaluži krve a podle jejich výpovědi se po odjezdu střelců k Fisherovi vrátila i fenka Miss Asia, která stihla z místa činu utéct a schovat se. Zpěvačka médiím prozradila, že Ryan není jen její „venčitel“ psů, ale také i blízký přítel, a že je zděšená z toho, co se stalo. Fisher se nyní zotavuje v nemocnici.

„Ona je z této situace naprosto zničená a znechucená. Ti psi jsou jako její děti,“ řekl deníku Daily Mail zdroj blízký americké zpěvačce. Ta také ihned po incidentu nabídla za navrácení psů přes 10 milionů korun (500 tisíc dolarů).

To, že zpěvačka bez přemýšlení nabídla velmi vysokou částku za své dva unesené psy, experti kritizovali. Podle nich to může ohrozit nejen celé vyšetřování, ale také to může vést ke vzniku nového způsobu výdělku pro zločince, kteří budou unášet mazlíčky slavných osobností a vymáhat za ně vysoké výkupné.

Podle policie je ale dnes už zřejmé, že únosci věděli, jaké psy odcizili a dál po nich pátrají. Stejného názoru je i herec Danny Trejo, který si s Lady Gaga zahrál ve filmu Machete zabíjí. „Lidé nejezdí jen tak kolem a neřeknou si zničehonic ,hele, tady jsou dva psi´, na zpěvačku se zaměřili,“ řekl Trejo.

Tagy:

Hlavní zprávy

Babiš se chlubí, že Čechům zlevnil data. Máme je druhé nejdražší v EU, reaguje opozice
Domácí

Babiš se chlubí, že Čechům zlevnil data. Máme je druhé nejdražší v EU, reaguje opozice

Češi mají druhá nejdražší mobilní data v Evropské unii, ta se proto znovu před volbami stávají zásadním politickým tématem. Premiér Andrej Babiš již mnohokrát řekl, že levnější data jsou pro jeho vládu prioritou, v minulosti kvůli nim například odvolal ministryni průmyslu a obchodu Martu Novákovou. Aktuálně se chlubí, že se skutečně dosáhlo nižších cen. Opozice však upozorňuje, že data nadále zůstávají nejen mezi nejdražšími v Evropě, ale také na celém světě.

Sledujte ŽIVĚ Partii s Maláčovou a Pekarovou Adamovou: Jak by řešily státní rozpočet?
Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ Partii s Maláčovou a Pekarovou Adamovou: Jak by řešily státní rozpočet?

Na co máme peníze a na co už ne? Tím se v první části pořadu Partie Terezie Tománkové budou zabývat ministryně práce a sociálních věcí z ČSSD Jana Maláčová, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ve druhé polovině můžete sledovat velkou politickou diskusi například se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů. Nenechte si ujít nedělní Partii od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

V Česku za sobotu přibylo 301 případů covidu. Počet hospitalizovaných klesl

Laboratoře v Česku v sobotu odhalily 301 případů koronaviru, o 50 víc než před týdnem. Víc pozitivních testů za víkendový den evidovalo ministerstvo zdravotnictví naposledy 22. května. V nemocnicích bylo v sobotu 146 lidí s onemocněním COVID-19, oproti pátku jejich počet klesl o 23. Ve vážném stavu je v posledních dnech kolem 30 lidí. Tzv. incidenční číslo, tedy počet nově potvrzených případů covidu za posledních sedm dní v přepočtu na 100 tisíc obyvatel, stagnuje třetím dnem na 28 případech. Reprodukční číslo kleslo na 1,11.

Lžou a hledají únikové dveře. Ani to nejsou horolezci, pálí do Čechů šéf záchranné mise

Příběh dvou českých horolezců Jakuba Vlčka a Petra Macka – kteří zdolali pákistánskou horu Rakapoši, ale při sestupu se dostali do problémů a musel pro ně přiletěl armádní vrtulník – nabírá na síle. Velitel záchranné mise Karim Šáh Nizarí pro web Hlídací pes uvádí, že Češi do médií neříkají celou pravdu, ostře je kritizuje a zbavuje titulu horolezci.

Reportér, kterého na kole srazil autobus, chybu neudělal, míní dopravní expert

Ta reportáž vzbudila obrovské emoce. Reportér CNN Prima NEWS v ní na kole demonstroval vládou schválený 1,5metrový rozestup, který budou muset řidiči při předjíždění cyklistů dodržovat – zákon má vejít v platnost v lednu. Přímo během experimentu reportéra srazil autobus. Na sociálních sítích pak čelil kritice. Lidé často napadali jeho odstup od okraje vozovky. Dopravní expert ale uvedl, že byl v pořádku.

reklama

Domácí zpravodajství

Vím, myslíš to dobře, ty trdlo. Ale Volný tě zneužívá, vzkázal Novotný Csákové

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) napsal zpěvačce Iloně Csákové třístránkový dopis. V něm ji varuje před její spolupráci se stranou Volný blok, za kterou kandiduje v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny jako lídryně Jihomoravského kraje. „Posílám ti místo veřejného výsměchu hodně štěstí. V té bramboračce, co sis vytvořila v hlavě, ho budeš potřebovat,“ vzkázal Novotný.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Dovolená na lyžích skončila tragicky. Po pádu došlo u Nikol k poranění mozku

Úrazy mozku patří mezi ty nejzávažnější. Léčba bývá dlouhodobá a s nejistými výsledky. Osmnáctileté Nikol se změnil život na dovolené na lyžích. Přestože byla zdatná lyžařka, ošklivý pád způsobil rozsáhlé poškození mozku. Přestože lékaři byli velmi skeptičtí, Nikol svůj boj nevzdala. Musela však podstoupit několik operací a následovaly měsíce rehabilitací. Nikolin příběh vypráví pro CNN Prima NEWS rodiče Dáša a Josef.

reklama