CNN Prima News Lady Gaga

Lady Gaga

Výpis příspěvků ke štítku „Lady Gaga“

Trapný rozhovor s Grantem, osel na pódiu i slzy herce. Šest perliček z letošních Oscarů

Letošní předávání filmových cen Oscar se sice obešlo bez výraznějšího fiaska, přesto nechybělo několik bizarních či netradičních momentů. Do sálu v Los Angeles například přišel medvěd „na koksu“, zpěvačka Lady Gaga zaujala svým líčením a herec Hugh Grant překvapil tím, když při rozhovoru otočil oči v sloup. Jaké další zajímavé chvíle přineslo udílení cen?

Zpěvačka Rihanna je znovu těhotná. Zakulacené bříško ukázala při vystoupení na Super Bowlu

Poločasovou přestávku finále ligy amerického fotbalu NFL mezi týmy Kansas City Chiefs a Philadelphia Eagles vyplnila v neděli večer superstar popu a R&B Rihanna. Barbadosko-americká zpěvačka představila v prestižní poločasové show hned několik svých největších hitů včetně písní jako Umbrella a Diamonds. Její zástupci po vystoupení oznámili, že je opět těhotná.

Dojemné i tajemné vzkazy. Poslední rozloučení se stylistou Pokorným vyvolalo otázky

Těžké chvíle prožívali ve středu 7. prosince blízcí a přátelé stylisty Jana Pokorného, který ve věku 39 let pravděpodobně spáchal sebevraždu. Naposledy se s ním přišli rozloučit do pražského Krematoria Strašnice. Ačkoliv žádná vzpomínková řeč nezazněla, vzkazy na smutečních věncích mnohdy mluvily samy za sebe. Některé však vzbuzují otázky.

Únosce psů zpěvačky Lady Gaga dostal u soudu čtyřletý trest. Druhého muže dopadla policie

Muž, který se loni podílel na únosu psů americké zpěvačky Lady Gaga, dostal ve středu u soudu v Los Angeles čtyřletý trest. Stalo se tak poté, co se 20letý Jaylin Keyshawn White přiznal ke krádeži francouzských buldočků. Je jedním z trojice mladíků, která byla obviněna z únosu zvířat a postřelení muže, který je venčil. O verdiktu informovala agentura AFP.

Zelenskyj apeloval na diváky hudebních cen Grammy. Píseň roku nazpívali Silk Sonic

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se prostřednictvím videa obrátil na diváky slavnostního předávání hudebních cen Grammy ve Spojených státech. Vyzval je, aby podporovali Ukrajinu, která již druhý měsíc čelí ruské invazi. Skupina Silk Sonic při předávání cen Grammy získala po ocenění za píseň roku i cenu za nahrávku roku. Objevem roku je Olivia Rodrigová.

Miluji ho, vysmál se princi Harrymu ve vysílání moderátor. Na paškál si ho bere pravidelně

Princ Harry už nějakou dobu nepatří k nejoblíbenějším členům královské rodiny. Od svatby s Meghan Markleovou na něj mnozí pohlížejí skrze prsty, a po „útěku“ do Spojených států a třaskavém rozhovoru u Oprah klesl na úplné dno i u dalších. Svůj názor na prince teď dal dost ostře najevo i australský moderátor Karl Stefanovic, který se mu už delší dobu vysmívá. A to i v rámci vysílání.