CNN Prima News Lady Gaga

Lady Gaga

Výpis příspěvků ke štítku „Lady Gaga“

Únosce psů zpěvačky Lady Gaga dostal u soudu čtyřletý trest. Druhého muže dopadla policie

4. srpna 2022 05:36

Muž, který se loni podílel na únosu psů americké zpěvačky Lady Gaga, dostal ve středu u soudu v Los Angeles čtyřletý trest. Stalo se tak poté, co se 20letý Jaylin Keyshawn White přiznal ke krádeži francouzských buldočků. Je jedním z trojice mladíků, která byla obviněna z únosu zvířat a postřelení muže, který je venčil. O verdiktu informovala agentura AFP.

Zelenskyj apeloval na diváky hudebních cen Grammy. Píseň roku nazpívali Silk Sonic

4. dubna 2022 04:34

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se prostřednictvím videa obrátil na diváky slavnostního předávání hudebních cen Grammy ve Spojených státech. Vyzval je, aby podporovali Ukrajinu, která již druhý měsíc čelí ruské invazi. Skupina Silk Sonic při předávání cen Grammy získala po ocenění za píseň roku i cenu za nahrávku roku. Objevem roku je Olivia Rodrigová.

Miluji ho, vysmál se princi Harrymu ve vysílání moderátor. Na paškál si ho bere pravidelně

14. srpna 2021 14:02

Princ Harry už nějakou dobu nepatří k nejoblíbenějším členům královské rodiny. Od svatby s Meghan Markleovou na něj mnozí pohlížejí skrze prsty, a po „útěku“ do Spojených států a třaskavém rozhovoru u Oprah klesl na úplné dno i u dalších. Svůj názor na prince teď dal dost ostře najevo i australský moderátor Karl Stefanovic, který se mu už delší dobu vysmívá. A to i v rámci vysílání.