Obrovská ostuda Realu Madrid. Královský klub vypadl se soupeřem z třetí ligy

Zklamaná hvězda Realu Madrid Karim Benzema po šokujícím vyřazení třetiligovým klubem

Fotbalisté Realu Madrid ve třetím kole Španělského poháru nečekaně prohráli 1:2 po prodloužení s třetiligovým Alcoyanem. Outsider nejprve deset minut před koncem normální hrací doby vyrovnal a v prodloužení i v oslabení rozhodl o postupu do osmifinále.

Real nastoupil v kombinované sestavě a převahu v prvním poločase proměnil pouze v jednu branku po zásahu Édera Militaa ze 45. minuty. Alcoyano vyrovnalo deset minut před koncem zásluhou Josého Solbese, který poslal zápas do prodloužení.

V něm domácí ve 110. minutě přišli o Ramóna Lópeze, který byl po dvou žlutých kartách během sedmi minut vyloučen. Přesto se jim podařilo dokonat senzační obrat, když ve 115. minutě rozhodl o vítězství Alcoyana Juanan Casanova. Real tak napodobil Atlético Madrid, které nestačilo na třetiligovou Cornellu.