Obrovská ostuda Realu Madrid. Královský klub vypadl se soupeřem z třetí ligy

Fotbalisté Realu Madrid ve třetím kole Španělského poháru nečekaně prohráli 1:2 po prodloužení s třetiligovým Alcoyanem. Outsider nejprve deset minut před koncem normální hrací doby vyrovnal a v prodloužení i v oslabení rozhodl o postupu do osmifinále.

Real nastoupil v kombinované sestavě a převahu v prvním poločase proměnil pouze v jednu branku po zásahu Édera Militaa ze 45. minuty. Alcoyano vyrovnalo deset minut před koncem zásluhou Josého Solbese, který poslal zápas do prodloužení.

V něm domácí ve 110. minutě přišli o Ramóna Lópeze, který byl po dvou žlutých kartách během sedmi minut vyloučen. Přesto se jim podařilo dokonat senzační obrat, když ve 115. minutě rozhodl o vítězství Alcoyana Juanan Casanova. Real tak napodobil Atlético Madrid, které nestačilo na třetiligovou Cornellu.

K tématu

Tagy: Španělsko pohár Real Madrid fotbal ostuda Alcoyano

Další hlavní zprávy

Vláda

Maláčová vs. Schillerová: Máš podíl na tom, že si lidé musí vybírat mezi zdravím a penězi

V pátek neprošla o jediný hlas takzvaná izolačka. Opatření, které mělo nakažené koronavirem finančně motivovat k setrvání v karanténě a také k nahlašování kontaktů. Lidé v karanténě měli za každý den získat od státu příspěvek až 370 korun. Kvůli tomu se do sebe na Twitteru pustily ministryně financí a práce Alena Schillerová (za ANO) s Janou Maláčovou (ČSSD).

O vývoji pandemie nerozhodne Babiš, dejte politiku stranou, apeluje Kuba na občany
PŘEHLEDNĚ: Co bude od pondělí platit? Z okresu jen s potvrzením, běhání pouze v obci
Jak hodnotí rok s koronavirem Miloš Zeman a Andrej Babiš? Sledujte nedělní Partii
Březen jako na houpačce. Jarní teploty a slunce vystřídá opět prudké ochlazení
Rebelové popíjeli v otevřené hospodě. Jsou to domácí, cizím nenalévám, hájil se výčepní
Nárůst počtu obětí covidu nezpomaluje. V Česku zemřelo už 20 tisíc lidí, převážně senioři
Velká Babišova rošáda? Blatný a Petříček na cestě z vlády, zdravotnictví by měla ČSSD
Promiňte, školku musíme na deset dní zavřít. Jak covid paralyzoval šestičlennou rodinu