CNN Prima News pohár

pohár

Výpis příspěvků ke štítku „pohár“

Poprvé po skoro 20 letech. Hokejové Pardubice daly razítko na triumf v základní části

Hokejisté Pardubic ovládli základní část extraligy a poprvé získali Pohár předsedy APK LH Jaroslava Pouzara. Dynamo ve 48. kole vyhrálo v Karlových Varech 5:0. Jistý triumf má i díky porážkám druhých Vítkovic s Českými Budějovicemi 1:4 a třetí Sparty v Liberci 1:2. Svěřenci trenéra Radima Rulíka si zároveň zajistili i účast v příštím ročníku Ligy mistrů.

Těžký život Stanley Cupu. Hokejisté ho učili plavat, proměnil se i v ohniště

Takové focení ještě Stanley Cup nezažil. Věhlasnou hokejovou trofej měl tým Colorada Avalanche propůjčený sotva pár minut. Poté, co si hráči užili individuální chvilky s gigantickým pohárem, přišel čas na společný snímek. Cenný artefakt už na něm měl promáčknutou spodní část. Vznikla další kapitola do poměrně rozsáhlé imaginární knihy, kterou lze pojmenovat „Jak jsem přišel k újmě“.

Dvanáctidílný seriál Prima CUP zakončil závod Alpa Hradec Králové. Slavily i děti

Podzimní podnik Alpa Hradec Králové uzavřel dvanáctidílný seriál Prima CUP, který se uskutečnil 16. října v Hradci Králové. Účastníci absolvovali tři délky závodních tras – 70, 50 a 19 kilometrů. Na své si přišli i ti nejmenší. Seriál Prima CUP 27. října ukončí slavnostní vyhlášení, které proběhne ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi.

Na tribuně kdysi fandil svému klubu sám. Teď je předsedou a vyhrál brazilský pohár

Fotbalovému týmu Santa Cruz před osmi lety v sektoru hostí na stadionu slavného Grêmia fandil jediný nadšenec. Tiago André Rech ujel téměř čtyři tisíce kilometrů, aby v poháru FGF nejjižnějšího brazilského státu Rio Grande do Sul podpořil svůj klub, který nakonec prohrál s favoritem jasně 1:4. O dva roky později se Rech stal prezidentem svých „korálovců“ a letos s nimi celou soutěž vyhrál.