CNN Prima News pohár

pohár

Výpis příspěvků ke štítku „pohár“

Fotbalovou Plzeň mrzí, že fanoušci vtrhli na hřiště. Poslouchali jsme ale pořadatele, brání se

Vedení plzeňského fotbalového klubu mrzí, že část fanoušků Viktorie po středečním finále domácího poháru proti Spartě vnikla na hřiště a dopustila se výtržností. Západočeský prvoligový klub v prohlášení uvedl, že postupoval v souladu s doporučeními a pokyny pořadatele, jímž byla Fotbalová asociace ČR. Viktoria zároveň přislíbila učinit interní kroky i vůči svým příznivcům, aby se podobné události neopakovaly.

Poprvé po skoro 20 letech. Hokejové Pardubice daly razítko na triumf v základní části

Hokejisté Pardubic ovládli základní část extraligy a poprvé získali Pohár předsedy APK LH Jaroslava Pouzara. Dynamo ve 48. kole vyhrálo v Karlových Varech 5:0. Jistý triumf má i díky porážkám druhých Vítkovic s Českými Budějovicemi 1:4 a třetí Sparty v Liberci 1:2. Svěřenci trenéra Radima Rulíka si zároveň zajistili i účast v příštím ročníku Ligy mistrů.

Těžký život Stanley Cupu. Hokejisté ho učili plavat, proměnil se i v ohniště

Takové focení ještě Stanley Cup nezažil. Věhlasnou hokejovou trofej měl tým Colorada Avalanche propůjčený sotva pár minut. Poté, co si hráči užili individuální chvilky s gigantickým pohárem, přišel čas na společný snímek. Cenný artefakt už na něm měl promáčknutou spodní část. Vznikla další kapitola do poměrně rozsáhlé imaginární knihy, kterou lze pojmenovat „Jak jsem přišel k újmě“.

Dvanáctidílný seriál Prima CUP zakončil závod Alpa Hradec Králové. Slavily i děti

Podzimní podnik Alpa Hradec Králové uzavřel dvanáctidílný seriál Prima CUP, který se uskutečnil 16. října v Hradci Králové. Účastníci absolvovali tři délky závodních tras – 70, 50 a 19 kilometrů. Na své si přišli i ti nejmenší. Seriál Prima CUP 27. října ukončí slavnostní vyhlášení, které proběhne ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi.

Na tribuně kdysi fandil svému klubu sám. Teď je předsedou a vyhrál brazilský pohár

Fotbalovému týmu Santa Cruz před osmi lety v sektoru hostí na stadionu slavného Grêmia fandil jediný nadšenec. Tiago André Rech ujel téměř čtyři tisíce kilometrů, aby v poháru FGF nejjižnějšího brazilského státu Rio Grande do Sul podpořil svůj klub, který nakonec prohrál s favoritem jasně 1:4. O dva roky později se Rech stal prezidentem svých „korálovců“ a letos s nimi celou soutěž vyhrál.