CNN Prima News ocenění

ocenění

Výpis příspěvků ke štítku „ocenění“

Vítězové prestižního ocenění Národních cen ČR za rok 2022

30. listopadu 2022 12:35

Národní ceny České republiky poskytují organizacím zapojeným do soutěže objektivní pohled na prokázanou úroveň systematického přístupu k uplatňování kvality, společenské odpovědnosti a udržitelnosti. Každoročně tak Ministerstvo průmyslu a obchodu s Radou kvality ČR vybraným společnostem udělují ocenění , které znamená nejen důležitou zpětnou vazbu od kvalifikovaných hodnotitelů, ale i významnou mezinárodní prestiž.

Marketingové ceny Effie ovládl digitál. Nejprestižnější ocenění brala kampaň pro Datart

24. listopadu 2022 18:50

Jubilejní 25. ročník nejvýznamnější tuzemské marketingové soutěže Effie Awards Czech Republic zná své vítěze. Vyhlášení výsledků proběhlo ve středu 23. listopadu na tradičním galavečeru, který se opět konal v prostorách Kina Lucerna. Porota při této příležitosti udělila kromě 44 cen ve 12 soutěžních kategoriích i tři zvláštní ocenění. Grand Prix Effie 2022 získala agentura WMC Grey za kampaň Dopravart, Rychlart, Chytrart pro obchod s elektronikou Datart.

Hledá se český herní klenot. Hlasujte v anketě Česká hra roku a rozhodněte, kdo zvítězí

21. listopadu 2022 11:14

Zapojte se do hlasování v anketě Česká hra roku a rozhodněte, který tuzemský titul si za rok 2021 zaslouží ocenění ze strany veřejnosti. Svůj hlas můžete dát jedné z 15 vybraných českých videoher, mezi nimiž nechybí velké blockbustery či drobná nezávislá tvorba. Hlasovat můžete do 23. listopadu 2022 včetně. Mediálním partnerem ankety je herní pořad CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu od 22:40 na CNN Prima NEWS a na webu cnnprima.cz.

Ivanka Trumpová se před ceremoniálem sejde se Zemanem. Do Prahy nepřicestovala sama

27. října 2022 22:25

Na páteční předávání státních vyznamenání na Pražském hradě přiletí dcera bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivanka Trumpová, která ve Vladislavském sále převezme vyznamenání pro svou zesnulou matku Ivanu Trumpovou. Frekvenci 1 to potvrdil šéf hradního protokolu Vladimír Kruliš. S prezidentem Milošem Zemanem se před galavečerem navíc sejde na soukromé schůzce. V Praze ji doprovází její manžel Jared Kushner a bratr Donald Trump Jr.

Zagorová, Trumpová i legendární tenista. Státní vyznamenání od Zemana dostane téměř 80 lidí

25. října 2022 05:06

Téměř osm desítek státních vyznamenání. Konec svého prezidentského mandátu završí Miloš Zeman štědrým počtem předaných ocenění – rozdá jich nejvíce za celé své působení na Pražském hradě. Slavnostní ceremoniál se uskuteční v pátek 28. října ve Vladislavském sále. Ačkoliv prezidentská kancelář seznam osobností tají, na povrch již prosáklo několik jmen, která se mohou pomalu těšit na státní pocty.

Jejich výzkum zdokonalil léky proti rakovině. Nobelovku za chemii získali dva Američané a Dán

5. října 2022 12:04

Nobelovu cenu za chemii letos získali Američané Carolyn Bertozziová a Barry Sharpless a také Dán Morten Meldal za revoluční způsob spojování molekul, oznámila ve středu Královská švédská akademie věd. Sharpless se stal pátou osobností světa, která je nositelem dvou Nobelových cen. Svou první cenu za chemii dostal v roce 2001.